Technologický gigant Apple má po 3 letech nového provozního ředitele!

Společnost Apple má po 3 letech nového COO! Pravou rukou Jima Cooka se nově stane Jeff Williams, který předtím než byl Jeff povýšen, působil jako šéf operací Applu. Nově do společnosti přišel také Tor Myhren, který bude mít na starost veškerou marketingovou komunikaci.

Jeff Williams začal pracovat ve společnosti Apple v roce 1998. O pár let později byl jmenovaný na provozního viceeředitele. V roce 2010 začal pomalu Jeff dohlížet na celou dodavatelskou síť, servis a podporu Applu a taktéž na sebe vzal zodpovědnost za některé iniciativy, které dnes chrání více než 1 milion uživatelů po celém světě. A aby toho nebylo málo, Jeff hrál také klíčovou roli ve společnosti Apple právě v době, kdy společnost vstupovala na trh mobilních telefonů s iPhony.

„Máme štěstí, že v Applu máme tak neskutečně velké množství talentovaných lidí. Jeff je s přehledem nejlepším provozním ředitelem, se kterým jsem kdy pracoval a Johnyho tým zase vytváří prvotřídní design křemíkových polovodičů, které nám umožňují každý rok naše produkty inovovat“, řekl CEO Applu, Tim Cook.

jeff_williams_apple_hero

Nově také do společnosti Apple přišel Tor Myhren. Tor přišel ze společnosti Grey Group, kde působil jako kreativní ředitel a prezident divize Grey New York. A právě pod jeho vedením byla firma v letech 2013 a 2015 jmenovaná Globální agenturou roku. Ve společnosti Apple bude Tor zodpovědný za reklamní činnost a bude vést tým, který vyhrál už několik ocenění za svoje kreativní činnosti v oblasti videa, pohyblivé grafiky a interaktivního webdesignu. 

Tor_MyhrenZdroj: Letemsvetemapplem

Komentáře

Nahoru