Dnes vyšlo 15 článků

Technický ředitel Twitteru odchází do Uberu

Odliv mozků z Twitteru nadále pokračuje. Akash Garg, technický ředitel Twitteru, včera prostřednictvím tweetu oznámil, že odchází z Twitteru a míří do čela Uberu. Zde se stane hlavou týmů mobilní a internetové platformy.  

akashgartg

Akash Garg má na profilu na profesní sociální síti LinkedIn vypsané funkce v Twitteru. Stál v čele mnoha projektů, které se podepsaly pod růstem počtu uživatelů. Během posledních několika let se díky Gargovi zvýšil počet aktivních uživatelů.

V současné době má Twitter každý měsíc více než 300 milionů aktivních uživatelů, nicméně růst začal stagnovat. Prozatímní generální ředitel Jack Dorsey v červenci podotkl, že není růstem publika na sociální síti spokojený.

Již více než sto dnů stagnuje růst publika a nedošlo ani ke změnám ze strany CEO. Problém je tedy i v morální zodpovědnosti společnosti.

Zdroj: Business Insider

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru