Tisková zpráva: TeamQuest Partners a IntelliMagic expandují do datových úložišť

Společnost TeamQuest Corporation oznámila uzavření partnerství se společností IntelliMagic, která je známá svými odbornými znalostmi v oblasti správy výkonu datových úložišť. Prostřednictvím tohoto partnerství přidá TeamQuest do svého integrovaného řešení pro správu kapacity nový rozměr úložiště.

„Až do této chvíle nemohly firmy žádným způsobem snadno pochopit vztah mezi službami a datovým úložištěm,“ řekl ředitel pro rozvoj podnikání společnosti TeamQuest Edsar Calaguas. „Nové řešení pro datová úložiště umožňuje zákazníkům snadno zjistit, které služby čekají na I/O a která specifická zařízení pro ukládání dat způsobují zpoždění.“ Spojením ukládání podrobných dat s obchodní službou, aplikací, virtuálním serverem a fyzickými serverovými daty nabízíme jedno řešení, které může optimalizovat všechny hlavní nákladové faktory v dnešních datových centrech.“

Firmy mohou očekávat následující výhody:

•Výkonnost služeb je optimalizována s ohledem na náklady na úložiště

•Zrychlená analýza „příčin“

•Výkon a kapacita IT infrastruktury z pohledu obchodu a služeb

Gilbert Houtekamer, zakladatel a generální ředitel společnosti IntelliMagic, řekl: „Jsme velmi rádi, že náš software pro správu výkonu úložiště bude dodáván jako klíčový prvek v řešení TeamQuest CMIS for Storage. Tato kombinace přináší našemu odvětví nebývalé možnosti řízení výkonu.“

TeamQuest CMIS for Storage doplňuje sadu integrovaných produktů TeamQuest, které pomáhají organizacím optimalizovat IT služby. Tato sada obsahuje řadu schopností, od řízení výkonu přes podávání zpráv o sledování výkonu až po modelování kapacity.

O společnosti TeamQuest Corporation

TeamQuest Corporation je přední světová společnost v oblasti optimalizace IT služeb (ITSO, IT Service Optimization), která se specializuje na software pro správu kapacity. TeamQuest pomáhá IT organizacím důsledně plnit úrovně služeb a současně minimalizovat náklady a snižovat rizika. Díky spojení dat o výkonu a obchodních metrik umožňuje software TeamQuest IT organizacím poskytovat přesné a objektivní informace jako vstupy do kritických obchodních rozhodnutí. Společnosti po celém světě důvěřují softwaru TeamQuest, že jim pomůže aktivně zlepšit poskytování služeb a podpořit osvědčené postupy.

Další informace najdete na stránkách https://www.teamquest.com nebo volejte +1-641-357-2700. V Evropě, na Středním východě a v Africe volejte +46 31 80 95 00. V Asii a Tichomoří volejte 852 2824 8510.

O společnosti IntelliMagic

Společnost IntelliMagic je pyšná na to, že poskytuje nejvyspělejší a nejspolehlivější produkty ve svém odvětví pro analýzu výkonu a plánování konfigurací podnikových datových skladů. Náš základní princip je, že s řádnou správou výkonu úložiště mohou firmy zvýšit spokojenost uživatelů svých aplikací a současně snížit rizika a náklady. Při použití skutečně proaktivního a prediktivního řízení výkonu se čas věnuje spíše prevenci problémů, než jejich řešení, a podniky mohou investovat raději do optimalizace místo do konfigurací nadměrných úložišť.

Další informace najdete na stránkách https://www.intellimagic.net nebo volejte +1-877-815-3799. V Evropě, Africe, Asii a Tichomoří volejte +31715796000

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru