TEAMPLUS: Bude povinná vojna? Přidejte se raději k nám!

Již několik let přináší internetový magazín do vašich domovů kvalitní a leckdy i zábavné novinky ze světa internetu, ze světa IT. Za tu dobu se u nás vystřídala řada redaktorů dobrých i špatných. Avšak, i sportovní týmy občas hledají nové lidi. My na tom jsme podobně. Musíme naverbovat „nové pěšáky“, chcete-li nové lidi, kteří chtějí psát, které zajímá Internet a sociální sítě. Přidej se tedy k nám, začni psát pro internetový magazín plný elánu a dobré nálady! Začni psát pro Objevit.cz a objev IT!

Koho hledáme? Nejsi to náhodou ty? 

No, koho hledáme? Nehledáme nějakého super redaktora, který má v hlavě encyklopedii. Spíše hledáme studenty nebo lidi, které zajímá Internet. Nehledáme lidi, kteří napíšou jeden, max. dva články a utečou. Hledáme spolehlivé a kreativní lidi, kteří chtějí psát, které psaní baví!

Screenshot_1

A o čem bych psal?

Témat na našem webu máme samozřejmě hodně. Vždyť stačí jen projet články za celý měsíc a zjistíte, co všechno naše redaktory a naše čtenáře zajímá. Jak jsme již zmiňovali, píšeme o sociálních sítích, o internetu a o IT. Otázka tedy byla zodpovězena – píšeme o všem, co nás zajímá a co zajímá i naše čtenáře.

Zprávy ze světa:
https://objevit.cz/chcete-iphone-6-uplne-zadarmo-zasoutezte-si-o-nej-v-dalsi-podvodne-soutezi-t99806
https://objevit.cz/mate-prilis-velky-smarpthone-zkuste-si-zvetsit-palec-t99194
https://objevit.cz/pro-evropske-lety-jiz-nebudete-potrebovat-rezim-v-letadle-t99441
https://objevit.cz/ceska-republika-youtube-je-popularnejsi-nez-televize-t99395

Sociální sítě:
https://objevit.cz/co-o-vas-vsechno-vedi-socialni-site-t99399
https://objevit.cz/facebook-neveril-tomu-ze-je-nahooikaikakeolamauloaokalani-skutecne-jmeno-t97970
https://objevit.cz/facebookove-faily-t98471
https://objevit.cz/experti-radi-6-typu-jak-vase-deti-na-socialnich-sitich-udrzet-v-bezpeci-t98477
https://objevit.cz/50-nejlepsich-knih-podle-facebooku-t96544

Zajímavé weby
https://objevit.cz/zajimavy-web-128-elgoog-t92935
https://objevit.cz/zajimavy-web-127-nekonecna-sbirka-gifu-t93132
https://objevit.cz/zajimavy-web-124-kde-si-digitalni-nomadi-zijou-nejlepe-t88557

Co se bude po mně chtít?

Možná zbytečná otázka. Je to jasné jako facka. Budeme po tobě chtít, abys psal články o zajímavých věcech, zábavných obrázcích či videích. Dále také odhodlanost psát, kreativitu, vlastní názor a chuť se zlepšovat.

10608800_10152417911042099_6916083023270962566_o

Co si o našem webu myslí samotní redaktoři?

A za kolik?

Věděl jsem, že se na to zeptáte… Bohužel, kreativní lidé nepadají z nebe. A lidí, kteří píšou týden a pak to vzdají je více než dost. Možná trošku pošetilé na začátek, ale spoluprácí s Objevit.cz získáte zajímavou a perspektivní položku do svého portfolia. Vše rozhodne čas!

Furt mě vaše nabídka zajímá, kam se mám obrátit?

Ano, pro některé je úspěch, že to ještě nevzdali a dočetli až sem. Jak jsme již zmiňovali hledáme kandidáty, kteří mají čas, které psaní baví, kteří se zajímají o IT a vědí, jak se zapíná počítač. Pokud jste se tedy rozhodli pevně, že chcete být součástí perspektivního (a mimochodem skvělého) týmu redaktorů Objevit.cz, napište nám na mailovou adresu redakce@objevit.cz, do předmětu prosím „TEAMPLUS“. Pokud si chcete šplhnout, pošlete nám klidně nějaký krátký článek, ať vidíme, zda to má či nemá s vámi smysl :-)

 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru