Fortress Fight 2

Žánr: Strategická / pro dva hráče / flashová
Forma: zdarma
Multiplayer: ano
Vývojáři: Valve Software
Autor recenzewebovehry
Odkaz na hruHrajte zde

V povedené flashovce Fortress Fight 2 bude vaším úkolem zničit nepřátelskou pevnost. Hra je nejlepší v modu pro dva hráče, ale lze hrát i s počítačem(AI). Proti sobě stojí dvě pevnosti a střídavě na sebe shazují nejrůznější zbraně a ještě užívají podpůrných kouzel. Fortress Fight 2 je originální hra, která určitě zaujme – především při bitvě s vaším kamarádem.

Fortress Fight 2 opět na scéně

Hra se na první pohled může jevit jako jednoduchá monotónní záležitost, opak je však pravdou – Fortess Fight 2 je na flashovou hru, navíc určenou pro dva hráče poměrně komplexní a ve svém rámci nabízí i hodně možností.

Jakmile se vydáte do boje, jako první bude třeba zvolit váš hrad – fortress. Na výběr máte 3 druhy dle elementů – voda, země, oheň. Každý fortress má své specifické výhody či nevýhody a také strukturu kouzel.

Stejně tak však nalezneme spousty aspektů, které mají jednotlivé fortressy shodné. Na začátku každého kola můžete začarovat jedno ze tří kouzel – pokud na to máte energii. Samotná kouzla jsou velice pestrá ať se jedná o ochranný štít hradu nebo ofensivní (útočná) kouzla.

avatar-the-last-airbender-fortress-fight-2_2_bigFortress Fight 2 nezapomíná ani na katapult

Následně vás čeká palba vaším katapultem, který má i nepřítel hned vedle svého fortressu. I zde máte na výběr několik typů střel, které můžete navíc průběžně dokupovat, ale zvolit můžete i klasický kámen.

Střelba na nepřátelský hrad je něco, co dostanete do ruky během pár minut – především obranná kouzla potom velice oživují hru a každý souboj je takřka téměř jedinečný. Hru velice doporučujeme pro večerní oddych např. s blízkým kamarádem.

Odkaz na hruHrajte zde

 

nenalezeno

nenalezeno

Komentáře

  • Nodon

    Mě teda TF2 moc jako flash hra nepřipadá…

Nahoru