Fortress Fight 2
[tab name=“Popis“]
Žánr: Strategická / pro dva hráče / flashová
Forma: zdarma
Multiplayer: ano
Vývojáři: Valve Software
Autor recenze – webovehry
Odkaz na hru – Hrajte zde
V povedené flashovce Fortress Fight 2 bude vaším úkolem zničit nepřátelskou pevnost. Hra je nejlepší v modu pro dva hráče, ale lze hrát i s počítačem(AI). Proti sobě stojí dvě pevnosti a střídavě na sebe shazují nejrůznější zbraně a ještě užívají podpůrných kouzel. Fortress Fight 2 je originální hra, která určitě zaujme – především při bitvě s vaším kamarádem.
[/tab]
[tab name=“Recenze“]
Fortress Fight 2 opět na scéně
Hra se na první pohled může jevit jako jednoduchá monotónní záležitost, opak je však pravdou – Fortess Fight 2 je na flashovou hru, navíc určenou pro dva hráče poměrně komplexní a ve svém rámci nabízí i hodně možností.
Jakmile se vydáte do boje, jako první bude třeba zvolit váš hrad – fortress. Na výběr máte 3 druhy dle elementů – voda, země, oheň. Každý fortress má své specifické výhody či nevýhody a také strukturu kouzel.
Stejně tak však nalezneme spousty aspektů, které mají jednotlivé fortressy shodné. Na začátku každého kola můžete začarovat jedno ze tří kouzel – pokud na to máte energii. Samotná kouzla jsou velice pestrá ať se jedná o ochranný štít hradu nebo ofensivní (útočná) kouzla.
Fortress Fight 2 nezapomíná ani na katapult
Následně vás čeká palba vaším katapultem, který má i nepřítel hned vedle svého fortressu. I zde máte na výběr několik typů střel, které můžete navíc průběžně dokupovat, ale zvolit můžete i klasický kámen.
Střelba na nepřátelský hrad je něco, co dostanete do ruky během pár minut – především obranná kouzla potom velice oživují hru a každý souboj je takřka téměř jedinečný. Hru velice doporučujeme pro večerní oddych např. s blízkým kamarádem.
Odkaz na hru – Hrajte zde
[/tab]
[tab name=“Galerie“]





[/tab]
[tab name=“Trailer“]
[/tab]
[tab name=“Návod a cheaty“]
nenalezeno
[/tab]
[tab name=““]
nenalezeno
[/tab]
[end_tabset]

Komentáře
Přepnout na komentáře Disqus
Mě teda TF2 moc jako flash hra nepřipadá…