Taxikáři ucpali centrum Prahy. Uber nabídl 50% slevu na tři jízdy

V pondělí (8. února 2016) centrum stověžaté Prahy vzali útokem taxikáři, kteří se spiknuli proti zvýšení minimální ceny za kilometr, poměrům na radnici a taxislužbě Uber. Právě služba Uber je pro pražské taxikáře trnem v patě, neboť nabízí levnější služby než ostatní taxikářské společnosti. Taxikářská auta zablokovala dva jízdní pruhy na magistrále v obou směrech jízdy.

Pravděpodobně hlavním důvodem protestu byla služba Uber, které nemůže spousta taxikářů dojít na jméno. Nicméně společnost udělala z na první pohled nepříjemné situace výhodnou akci ke svému prospěchu. V pondělí v čase od 6.00 do 15.00 hod nabídla 50% slevu na své služby.

uber

Uber umí z nevýhody udělat výhodu.

 „Uber pomáhá Praze zůstat v pohybu! Každý den jediným dotykem spojuje lidi s bezpečnou, spolehlivou a cenově dostupnou přepravou, aby se dostali tam, kam potřebují. Dnes se ale může stát, že uvíznete v dopravní zácpě. Proto nabízíme mimořádnou 50% slevu na cestování v čase od 6.00 do 15.00 hod. Všem, kteří používáte naši aplikaci každý den, stejně tak novým uživatelům,“ znělo v tiskové zprávě společnosti Uber.

kamera01

Prahu ucpali taxikáři.

kamera02

A Uber nabídl 50% slevu na své služby.

Zdroj / Foto: Mobilmania

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru