Dnes vyšlo 15 článků

Tato žena založila tři startupy. A naučila se být naivní

Rachel Blumenthal si nikdy nepomyslela, že založí hned tři společnosti za sebou. A nyní si nedokáže představit, že by dělala něco jiného. Při založení vlastní společnosti se naučila jednu cennou lekci, že být naivní je v pořádku, protože je to jedna z nejlepších kvalit zakladatele.

 „Naivita je síla, protože vám říká: ‚Je mi jedno, co lidé říkají, budu to dělat takto. Chystám se jim dokázat, že se mýlí.‘ Podle mě jsou podnikatelé podnikateli pouze proto, že mají vášeň pro to, co dělají. Neexistuje rovnováha mezi pracovním a osobním životem, musíte se do toho ponořit,“ prozradila Rachel severu Business Insider.

21_lifestyle__roa_105

Rachel Blumenthal se svými dvěma dětmi (Gemma a Griffin). Zdroj: Business Insider

Nejnovějším startupem, který Rachel založila minulý týden, je Rockets of Awesome. Hlavním posláním tohoto startupu je zjednodušit život rodičům. Ve své podstatě se jedná o předplacenou službu, která pravidelně dodává krabice oblečení. Podobat se vám tento koncept může s konceptem společnost Bombfell či Stitch Fix, nicméně startup Rockets of Awesome je trochu odlišný. Oblečení, které je určeno pouze pro děti, si navrhuje samotný startup.

Rachel hledala kompromis mezi stylovým oblečením a hodnotou pro své děti. A doufá, že Rockets of Awesome vyřeší tuto potřebu tím, že poskytuje stylové oblečení jednou za tři měsíce. Zaměřuje se na dětské velikosti od 2 do 14, tedy asi od věku 18 měsíců do 11 let. Rodiče zaplati za oblečení, které si nechají, a zbytek pošlou zpět.

„Nenašla jsem na trh značku, která by nabídla styl, hodnotu a kvalitu, a tak jsem to chtěla nabídnout sama.“

A ještě jedna věc, která zjednodušuje sériové podnikání. Mít podporu ve svém partnerovi.

„Cítím se šťastná, protože můj manžel pracuje ve stejném světě, takže mi poradí lépe než kdokoliv jiný,“ dodala Rachel.

Zdroj: Business Insider

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru