Dnes vyšlo 1 článků

Tato trojice YouTuberů testuje drogy přímo před kamerou

Internet má neomezené možnosti. Popovídáte si s přáteli na sociálních sítích, podíváte se na porno, vyhledáte potřebné informace a podobně. Ve volném čase můžete sledovat kontroverzní nizozemský YouTube kanál, který vedou mladí jedinci (Nellie, Rens a Bastiaan). Tito YouTubeři testují na vlastní kůži účinky drog, a to přímo před kamerou.

YouTube kanál Drugslab, který vydává nové díly každý pátek, je pod křídly asociace BNN, přičemž cílem je prostřednictvím videí vzdělávat. Autoři prostřednictvím videí vysvětlují, jak správně dávkovat a užívat drogy, jaká jsou jejich rizika a jaké jsou následky.

drogy

„Cítím, že bych chtěl mít sex,“ říká jeden z moderátorů, který je pod vlivem drogy GHB způsobující i sexuální vzrušení.

Vše se odehrává v malé chemické laboratoři. Aktéři přinesou do laboratoře drogu, kterou potom přímo před kamerou užijí a ukážou, co se stane při použití ketaminu, houbiček, MDMA, hašiše či LSD.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru