Tato společnost vám zaplatí 12 tisíc dolarů za to, že budete celé léto cestovat a pít pivo

Spousta studentů se poohlíží po dobře placené letní brigádě. Jednu takovou nabízí pivovarská společnost, která brigádníkovi zaplatí tisíce dolarů za to, že bude celé léto cestovat po světě, pít pivo a své zážitky sdílet na sociálních sítích. Ano, čtete správně.

Brigádu snů nabízí floridský pivovarský řetězec World of Beer. Ten hledá tři „Drink It“ stážisty, kteří budou mít za úkol navštěvovat pivovary v celé zemi a v zahraničí, ochutnávat všechny druhy piva, účastnit se pivních akcí a festivalů a zážitky z opileckých dobrodružství sdílet na sociálních sítích. Přesně tak zní oficiální popis práce.

taste-1979268_1280

Zdroj: Pixabay

Za tuto čtyřměsíční stáž vám pivovarská společnost zaplatí 12 tisíc dolarů (cca 300 tisíc korun), přičemž vám uhradí i veškeré náklady na cestovné. Dokonce nebudete platit ani za pivo, protože vše půjde na účet zaměstnavatele.

Jestliže chcete zkusit své štěstí, můžete na webových stránkách World of Beer do 26. března podat přihlášku. Společnost nepožaduje žádné dokumenty, protože jí postačí odpovědět na několik otázek. Ještě budete muset natočit minutové video, v němž musíte vyjádřit svou vášeň pro pivo. Videem budete muset přesvědčit komisi, aby si vybrala zrovna vás, a tak nenechávejte kreativitu na uzdě.

Zdroj: Thril List

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru