Tato robotická společnice není pouze na sex. Dokonce si s vámi popovídá a zapamatuje si vaše oblíbené jídlo

V sexuální oblasti se do popředí dostávají takzvané robotické společnice, které už se natolik podobají člověku, že by nebylo nic divného, kdyby si k ní muž vybudoval citovou vazbu. Světlo světa spatřila sexuální robotka s označením Harmony 2.0 se skotským přízvukem. Ještě není k dostání na trhu, ale očekává se, že její cena se bude pohybovat kolem 10 tisíc dolarů.

Designéři se snažili vytvořit co nejrealističtější sexuální panenku, aby se do ní mohl uživatel doslova zamilovat. Bizarní robotka nesoucí označení Harmony 2.0 má skotský přízvuk, přičemž se u ní dá naprogramovat 18 osobnostních rysů, a tak může být vášnivá společnice i plachá introvertka.

Panenka podobající se skutečné ženě má „trvalou paměť“, a tak si dokáže vybudovat vztah s majitelem a pamatovat si o něm různá fakta.

sexrobotka1

Zdroj: YouTube

„V robotce můžete najít přítelkyni, pokud nemáte přítelkyni ve skutečném životě. Dokonce jí můžete říct, že byste si dali něco dobrého k jídlu, a ona vám odpoví, že pizza je vaše oblíbené jídlo, a tak byste si měli dát pizzu,“ vysvětlil výrobce Matt McCullen.

Výroba jedné panenky zabere zhruba 80 hodin. Vybrat si můžete z 18 různých ženských postav. Ale zkrátka nepřijdou ani ženy, protože výrobce připravil i 2 mužské varianty. Dokonce si můžete podle svého vkusu vybrat obličej i vzhled genitálií. Cena základní panenky začíná na 6 500 dolarech, ale pokud si ji budete chtít upravit k obrazu svému, potom za ni zaplatíte klidně i 12 tisíc dolarů.

Jestliže nehledáte společnici pouze na sex, potom výrobce ujišťuje, že rozhovor nebude omezen pouze na sexuální témata.

První sexuální panenky byly v Japonsku vyrobené v roce 1980, tehdy byly ale z plastu. McMullen používá k výrobě kvalitní silikon, které zadržuje teplo, a tak má majitel pocit, že má styk se skutečnou ženou. Jelikož je materiál flexibilní, můžete s robotickou společnicí vyzkoušet i různé polohy.

Zdroj: Daily Mail

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru