Tato platforma nabízí grafikům a kodérům zajímavý způsob, jak se dostat do různých zemí světa i bez peněz

V současné době internetoví podnikatelé velice rádi cestují po světě a pracují na dálku. Zůstaňte měsíc na Bali a dva měsíce na Srí Lance, aniž byste ztratili svůj měsíční příjem. Jestliže podnikáte v digitálním světě, potom můžete pracovat odkudkoliv.

Změna prostředí zvyšuje produktivitu práce člověka. Existují různé projekty, které digitální nomády podporují v jejich snu cestovat. Zajímavou platformou je Trade For Design, prostřednictví které mohou grafici a kodéři cestovat po světě výměnou za jejich práci.

Jakmile se zaregistrujete, spojíte se s lidmi, kteří hledají někoho na realizaci jednorázového či dlouhodobého projektu. Výměnou za vaši práci vám takový člověk nabídne zázemí pro práci, ubytování a další výhody.

Abyste mohli vstoupit do platformy, kterou vymyslelo portugalské grafické studio N/A, musíte zaplatit jednorázový poplatek ve výši 19 euro (cca 513 korun).

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru