Tato luxusní jachta za 2,2 milionu dolarů je dopravní prostředek budoucnosti

Francouzská automobilová společnost Bugatti ve spolupráci se společností Palmer Johnson Yachts vytvořila luxusní jachtu pro dva zvanou Niniette 66. Disponuje úchvatnou plochou pro opalování a lenošení, champagne barem i ohništěm. A její pořizovací cena je 2,2 milionu dolarů.

Značka Bugatti, která je proslulá svými luxusními sportovními vozidly, se spojila s monackým výrobcem jachet Palmer Johnson Yachts. Společně tyto dvě firmy vytvořily z titanu a uhlíkových vláken model Niniette 66, který se vyznačuje luxusními prvky.

Exkluzivní jachta není postavena pro rychlou jízdu. Pohání ji dva motory MAN V-8, s nimiž jachta dosáhne rychlosti až 80 kilometrů za hodinu.

Niniette 66 je navržena a postavena tak, aby posloužila dvou lidem. Součástí tohoto prostředku je apartmá s manželskou postelí, koupelna s mramorovými akcenty a kuchyň se dřezem, lednicí a mikrovlnnou troubou. K výrobě byl použitý modrý dub, který je známý pro svou vysokou odolnosti vůči rozkladu. Životnost se odhaduje na tisíce let.

Boat-Car-1

Zdroj: Futurism

BugattiNiniette66interiorsalon

Zdroj: Futurism

BugattiNiniette66mastersuite

Zdroj: Futurism

BugattiNiniette66runningaft

Zdroj: Futurism

Zdroj: Futurism

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru