Tato dvojčata znají recept na úspěch!

Vyrostly v Holandsku, ale svůj byznys rozjely ve Spojeném království. Sestry Joyce a Raissa de Haasovy v roce 2015 založily firmu produkující toniky s nejrozmanitějšími druhy příchutí. Svou práci ve firmě však mají přísně rozdělenou: Joyce má na starost denní provoz a logistiku, Raissa se zase věnuje prodeji a marketingu.

Po svých studiích začaly obě pracovat. Joyce si našla zaměstnání ve finanční sféře a Raissa ve finanční správě. To je však brzy omrzelo, neboť jejich zaměstnání nesplňovala jejich očekávání. Rozhodly se proto dál vzdělávat, a pro svá studia si vybraly Londýn. Tam se na ně usmálo štěstí, Na University College of London uspěly se svou disertační prací natolik, že získaly cenu v podobě grantu ve výši 10 000 £ a poskytnutí kancelářských prostor na rok  zdarma!

 

Zakladatelky Double Dutch

Zakladatelky Double Dutch

Na počátku bylo testování

Všimly si, že zatímco se světový trh lihovin rozrůstal, limonády a sodovky vhodné na míchání drinků, zůstaly pozadu. V tom zavětřily svou šanci. Dovtípily se, že je zde volný prostor pro inovace a začaly zkoumat trh.

Nejprve chodily do londýnských podniků a ptaly se barmanů na jejich názor. Po několika rozhovorech se seznámily s metodami párování chuti. To je vedlo k počátečnímu vývoji jejich prvních dvou příchutí: granátového jablka a bazalky a okurky s melounem.

Nejprve je „otestovaly“ na posezeních s rodinou a přáteli, od kterých se dočkaly dobré zpětné vazby. Pro dvojčata bylo nesmírně důležité, aby jejich tonik chutnal dobře jak samotný, tak jako součást nějakého míchaného drinku.


Aktuální nabídka toniků Double Dutch

Aktuální nabídka toniků Double Dutch


Čím jsou nápoje Double Dutch jedinečné?

Sestry de Haasovy se snaží vytvářet nezvyklé párování chutí a vyvíjejí jedinečné recepty představující nečekané a kreativní kombinace.

Každá láhev Double Dutch je vyrobena ve Velké Británii bez umělých příchutí, barviv a konzervačních látek. Double Dutch využívá pouze přírodní ingredience, které se smíchají s nejkvalitnější pramenitou vodou ze severu Anglie. Nápoje jsou také málo kalorické a obsahují pouze přírodní sladidla. 

Toniky Double Dutch jsou univerzálními nápoji vhodné na míchání s jakýmkoliv druhem alkoholu. A to byl také záměr. Dobře doplňují klasický gin, vermut, víno, ale také rum, bourbon či whiskey.

Co dál?

Nabízí se, zda sestry také nechtějí vtrhnout na trh s lihovinami. Takový záměr ale zakladatelky Double Dutch nemají. Momentálně se soustředí na to, aby z Double Dutch vytvořily značku světového formátu. Se svými produkty chtějí expandovat do Asie a Severní Ameriky.

Brzy se na pultech objeví i nová příchuť limonády – zázvor. Vyschlo vám v průběhu čtení v ústech a prahnete vyzkoušet jeden z nápojů Double Dutch? Nezoufejte, jsou k dostání i v České republice!

 

Nápoje Double Dutch jsou k dostání i v České republice!

Nápoje Double Dutch jsou k dostání i v České republice!

Zdroje: Text/Foto: DoubleDutchDrinks.com

Vystudovala dvouobor Česká filologie-Mediální studia na FF UP v Olomouci. Ve volném čase ráda vysedává s dobrou knížkou po kavárnách. Odmala se věnuje házené a hře na příčnou flétnu. Učí se italsky, je ráda ironická, a naopak nesnáší aroganci.

Komentáře

Nahoru