Dnes vyšlo 15 článků

Tato aplikace vám zaplatí za to, že odpovíte na e-mail

Člověk pracující v internetovém prostředí denně obdrží desítky e-mailů, přičemž odpovídat na každý z nich je časově náročné. Ale co kdybyste dostávali peníze za to, že budete na e-maily odpovídat? S touto myšlenkou přichází projekt 21.co, do něhož se stačí zaregistrovat a vydělávat reálné peníze.

Aplikace byla vydána v polovině ledna v beta verzi. Aktuálně je k dispozici pro iOS i Android zařízení a pro desktopy.

Motto aplikace zní: „Je to jako InMail na LinkedInu, s tou výjimkou, že dostanete zaplaceno.“

home-devices

Zdroj: 21.co

Vše funguje tak, že se zaregistrujete, zadáte cenu, za kterou vám mohou ostatní posílat e-maily, a pak už budete čekat na zprávy. Jestliže na některý z obdržených e-mailů odpovíte, zadaná částka se vám připíše na účet.

Ale je zde jeden malý háček. Peníze, které se připisují na účet, jsou v Bitcoinech. Výdělek můžete buď věnovat na některou z nabízených charit, nebo si ho nechat proplatit do vlastní peněženky.

Kontaktujete i známé osobnosti ze Silicon Valley

Služba 21.co, která je jednou z nejpropracovanějších firem fungujících na ekosystému Bitcoin, je funkční ve všech zemích světa, a to díky využití kryptoměny. Cílem této aplikace také je spojit běžné uživatelé s významnými lidmi, například ze Silicon Valley. Už za 20 dolarů můžete kontaktovat Ravala Navikanta, zakladatele platformy AngelList. Pokud si 80 dolarů připlatíte, potom můžete napsat Benu Horowitzovi, spoluzakladatelovi prestižního fondu Andreessen Horowitz.

Hlavní výhodou této aplikace je, že peníze se strhnout z účtu až v okamžiku, kdy dostanete od známé osobnosti odpověď.

„Dostal jsem tolik e-mailů, že musím zvýšit cenu na 100 dolarů, abych mohl pravidelně všem odpovídat,“ řekl Ben Horowitz.

Společnost 21.co za 4 roky své existence získala už více než 121 milionů dolarů v investicích.

Zdroj: Forbes

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru