Tato aplikace vám najde titulky pro jakýkoliv film

Určitě se vám to také stalo. Chcete se podívat na úžasný film, ale nemůžete najít správné titulky. Holandský developer Giel Cobben vytvořil desktopovou aplikaci, která vám pomůže najít titulky pro jakýkoliv film či televizní show. Aplikace dokonce automaticky přejmenovává titulky tak, aby odpovídaly názvu filmu.

Aplikace zvaná Caption disponuje užitečnou funkcí „potáhni a pusť“, což znamená, že titulky najdete a stáhnete snadno tak, že přemístíte soubor s filmem přímo do aplikace. Jakmile se najdou správné titulky, stačí dvakrát kliknout na film a dívat se.

Caption podporuje spoustu jazyků, a tak najdete titulky i ve vašem jazyce. Zatímco je aplikace dostupná pouze pro MacOS, developer slibuje, že bude dostupná i pro další operační systémy. Jestliže jste zvědaví, jak vypadá kód této open-source aplikace, můžete se na něj podívat přes úložiště GitHub.

Zdroj: The Next Web

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru