Tarifová revoluce na polský způsob: Neomezený tarif již od 56 Kč

Tarifová revoluce na polský způsob: Neomezený tarif již od 56 Kč

Českem zatím stále doznívají otřesy nedávno proběhlé mobilní revoluce, v porovnání se současnou tarifovou revolucí v Polsku by se ale naši operátoři ještě měli jít zahrabat. Polský virtuální operátor Nju Mobile, který patří operátorovi Orange, přišel s novým neuvěřitelným tarifem.

Ten se prodává pouze přes internet a nabízí neomezené volání, SMS a MMS za v přepočtu pouhých 350 Kč. Pokud ale voláte či SMSkujete méně, zaplatíte mnohem menší sumu. Tarif vás může stát od pouhých 9 zlotých (56 Kč) do 57 zlotých (asi 354 Kč).

Flexibilní tarif vychází zákazníkovi maximálně vstříc

Nejnižší suma označuje základní platbu, kterou zaplatíte, i kdybyste mobil nevzali do ruky. Nejvyšší částku pak platíte za neomezené volání, posílání zpráv v rámci Polska a k tomu 1 GB dat. Zákazník tedy platí jen tolik, kolik spotřebuje; od určitého stropu jsou ale další služby zdarma a zákazním zaplatí pouze oněch 57 zlotých.

Každá služba má totiž nastavený cenový strop, který nelze překročit – např. jestliže provoláte 150 minut a utratíte tak za hovory cca 180 Kč, další minuty již neplatíte a máte je zcela zdarma. Totéž platí i o objemu odeslaných SMS a MMS zpráv a přenesených dat.

Polský operátor Nju Mobile je svým tarifem k zákazníkům maximálně vstřícný. I při maximální částce se jedná o zhruba polovinu toho, co platí Češi za neomezené tarify po tarifové revoluci a také se jedná o bezkonkurenčně nejnižší tarif na polském trhu. Nju Mobile navíc, na rozdíl od ostatních operátorů, nepožaduje roční úvazek.

Jedná se jistě o převrat na polském trhu. Můžeme něco podobného očekávat v dohledné době i u nás?

Zdroj: https://mobil.idnes.cz

Komentáře

Nahoru