Talentovaní vysokoškoláci, přihlaste se na stáž do Skype

Společnost Skype v České republice nabízí stáže mladým talentovaným studentům vysokých škol, především technologického charakteru. Tříměsíční stáže jsou vhodné pro studenty technických, přírodovědných a matematicko-fyzikálních oborů. Stážista se stane součástí vývojového týmu a může se podílet na vývoji komunikační platformy. Nové pozice pro stážisty budou otevřeny kromě Prahy také v dalších evropských pobočkách (Londýn, Stockholm a Tallinn).

Chcete-li se přihlásit na stáž ve Skype, stačí vkročit na webovou stránku společnosti Microsoft – www.microsoft.com/university. Zde zašlete svůj životopis. Jakmile společnost zhodnotí všechny životopisy, pozve si vybrané zájemce k několikakolovému přijímacímu řízení.

skype_logo

Přihlaste se na stáž do společnosti Skype

„Přirozeně máme zájem především o české talenty, jelikož dobré mladé vývojáře v České republice určitě máme a my bychom je chtěli podporovat. Nicméně, pozice u nás jsou otevřeny pro kohokoliv z Evropy a totéž platí pro naše zahraniční týmy, které naopak mohou přijmout nadaného uchazeče z České republiky,“ prozradil Tomáš Vocetka, ředitel společnosti Skype v České republice.

Skype hledá ty nejlepší

Skype preferuje ty nejlepší studenty, a proto v každé z poboček je počet stážistů omezen. V Praze bude otevřených deset studentských pozic, přičemž ti nejlepší mohou získat stálé pracovní místo ve firmě, jsou-li v posledním ročníku studia. Případně může Skype nabídnout pracovní stáž pro další rok.

A jaké jsou podmínky, abyste se mohli přihlásit na stáž? Musíte být zapsaní k prezenčnímu studiu informatiky, informačních technologií, přírodních věd, matematiky či strojírenství. Stáž je vhodná pro studenty bakalářského, magisterského i postgraduálního studia. Samozřejmostí jsou perfektní studijní výsledky a znalost anglického jazyka.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru