Takové plavky jste ještě neviděli

Takové plavky jste ještě neviděli

Podle nového módního výstřelku už není in, aby se muž převlékal za ženu. Oděvní značka Beloved chce přesný opak.

Je libo chlupy porostlá hruď bez známky svalové hmoty? Jste-li až takovými „fajnšmekry“, kupte si jeden kousek z nové plavkové kolekce. Nejdříve se budete muset smířit s tím, že plavky jsou jednodílné, žádné bikiny. Jsou v pleťové barvě, takže pokud trefíte odstín, hruď bude jako vaše vlastní. Myslím, že když se na vás bude někdo dívat z dálky na koupališti, bude na vás moci oči nechat. Bude se divit, jaký zvláštní genetický úkaz vidí.

19239465_10206987711691422_347414319_n

Plavky si můžete pořídit jen ze zábavy a recese. Říká se, že každé zboží má svého kupce. Je-li vaším hlavním pravidle nestále šokovat, jsou plavky to, co hledáte. Při pohledu do zrcadla se nejdříve asi zaleknete, poté zasmějete a možná se sami sobě dokonce zalíbíte.

Tento článek je především pro ženy. Plavky v mužském provedení se zatím nevytvořily. Myslím, že je to jen otázka času. Nicméně pánové, nic vám nebrání v nasoukání se do nějakého dámského modelu.

Možná stojíme u zrodu nového letního trendu. Plavky mohou napomoci k toleranci či dokonce k popularitě hrudních chloupků a nevytvarované mužské postavy. Zajímalo by mne, kdo stal plavek navrhoval. Zda to byl genderový protest nebo genderová podpora.

Zdroj, text, foto: mashable, instagram 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru