Takové párty už se dneska nedělají

Takové párty už se dneska nedělají

Existují dvě teorie o rodině Rothschildových, nejbohatší a nejmocnější rodině své doby. První racionální obdivuje jejich bankovní a podnikatelský talent. Druhá konspirační je vidí jako ilumináty, kteří chtěli ovládnout svět. Já na to říkám: „Ať si říká, kdo chce, co chce. Párty pořádat uměli.“

Rothschildové jsou buď velmi úspěšní a mazaní bankéři, nebo ilumináti, kteří stojí za vším. Nebo patří k oběma skupinám. Vždyť je to vlastně jedno.

Elitářských skupin dnes existuje velké množství. Lidí, kteří chtějí ovládat, je také mnoho. Ale lidí, kteří umějí pořádat párty na úrovni, je pomálu. Kdežto baronka Marie-Helene de Rothschild byla v tomto oboru přeborníkem. Můžete se o tom přesvědčit sami, když si prohlédnete fotografie níže.

Dnes se vám výjevy, které na fotkách uvidíte, budou zdát jako šíleně surrealistické scény, které namaloval malíř sjetý LSD. Sama baronka například přišla v masce jelena.

Jedním z nejznámějších hostů byl surrealistický umělec Salvador Dalí, který dokonce navrhl některé masky. Tyto masky pak byly dokonce využity ve filmu Stanleyho Kubricka Spalující touha, který je ale i u nás známější pod originálním názvem Eyes Wide Shut.

Obrazy na fotografiích jsou vážně bizardní. Na hodovních stolech se povalují nahé figuríny, panenky bez končetin, masky a z celého plesu tryská svědectví doby unuděných majetných lidí, kterým nestačila obyčejná zábava.

Apple-from-garden-of-eden

Baron-Alexis-de-Redé-in-a-Dalí-designed-Hat-and-Mrs.-Espírito-Santo

Baroness-Marie-Hélène-de-Rothschild-and-Baron-Alexis-de-Redé

Birdcage-Rothschild-party

Costumes-at-Rothschild-party

Masks-at-Rothschild-party

Masks-Rothschild-party

Rothschild-mansion

Rothschild-party

Rothschild-party-baby-on-table

Rothschild-party-bird-cage

Rothschild-party-dinner-table

Rothschild-party-horns

Rothschild-party-lady-on-table

Rothschild-party-mask

Rothschild-party-woman-mask-sitting-on-man

Zdroj: www.hangthebankers.com/photos-from-a-1972-rothschild-illuminati-party/

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru