Midilidi.cz: Takhle to může dopadnout, když si nebudete hlídat doménu

V dnešní době je potřeba si hlídat na internetu úplně všechno. Jestli vám funguje web. Co se o vás kde píše. I to, zda máte ještě ve vlastnictví svou doménu. Hudební elektropopová skupina Midi Lidi přišla o svou doménu, na které zveřejňovala všechny potřebné a důležité věci. V současné době na doméně midilidi.cz najdete jen stránku, která nabízí rychlé půjčky.

Doménu si nejspíše zapomněla skupina anebo její manažer prodloužit před vypršením řádné ochranné lhůty. Ta trvá ještě dalších 45 dní po expiraci domény a až poté je uvolněna sdružením NIC ze záznamů. V tu chvíli si ji může zaregistrovat úplně kdokoliv.

A přesně toto se stalo známé elektropopvé hudební skupině Midi LidiNa doméně nyní najdete jen stránku, která nabízí rychlé půjčky (až do výše 170 000 Kč). Doménu si odchytil spekulant Kim Jim Woo. Teď už jen zbývá čekat, jak se k celé události postaví hudební skupina Midilidi, jestli bude zkoušet usmlouvat cenu za odkup domény od doménového spekulanta. Anebo, zda si jednoduše nezkusí zaregistrovat doménu midi-lidi.cz, která je stále volná :-).

Kimjim

Screenshot_10

Screenshot_11Zdroj: Midi Lidi

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru