Tak trochu “jiný” virální marketing

Po delší době tu opět máme novinky ze zákulisí českého a perspektivního startupu Balíkonoš, kterému se v našem magazínu pravidelně věnujeme. Tentokrát nám CEO zmiňovaného startupu Martin Jareš řekne o tom, jak se náhodou zrodil geniální nápad na virál kampaň. Jen ještě zmíním, že to není jediný článek, kde mluvíme o Balíkonošovi, rozhodně vám doporučujeme si přečíst i další články, neboť opravdu stojí za to!

Rád bych se s Vámi podělil o něco, čím se posledních pár dní v Balíkonoši bavíme. Náš článek z Shopcampu jistě mnozí z vás četli a tak víte, že jsme se na něj patřičně vybavili. Součástí naší výbavy byla také Balíkonošská polo trika, jak jinak než svítivě žlutá. Málo kdo už ví, že jsme jich ale museli kvůli minimálnímu odběru udělat několikanásobně více než nás v kanceláři je. Padla tak celkem jednoduchá otázka. „Co s tim všim budeme sakra dělat?“ Myslím, že to byl Alex kdo přišel s tím, že je prostě rozdáme. Ale když rozdávat  tak se u toho aspoň pobavit a možná z toho přeci jen i něco dostat zpátky. O první Balíkonošské triko si sám od sebe řekl Petr Kováčik ze skrz.cz . „Rádi ti ho pošleme Petře, jen tě poprosím o fotku v něm,“ slyším Alexe z vedlejší místnosti. A tak byl nápad na netradiční virál na světě. Naše triko začalo být populární a tak na sebe další aspiranti nenechali dlouho čekat. Co nám dělá radost je, že nás některé slečny vysloveně prosí, aby se v něm mohly vyfotit.  Adeptů je celá řada a tak se můžete v nejbližších dnech těšit na známé tváře českého internetu v slušivém Balíkonošském stejnokroji. Přidáte se?

Petr Kováčik - Skrz.cz

Petr Kováčik – Skrz.cz

V nejbližší době se můžeme potkat tuto sobotu na Barcampu v Ostravě, kam nás pozvali kluci z Shopsysu. Tam uvidíte naše trika a nás v nich. Rádi Vás uvidíme a prohodíme pár slov. Na následný afterparty určitě vymyslíme jak si navzájem v našem podnikání pomoct a když nic víc, pořádně se pobavíme.

Za všechny Balíky Vám přeju

 Ať se Vám daří..!!

Ivan Matosyan-videolektor.cz

Ivan Matosyan-videolektor.cz

Ondřej Krátký - Liftago

Ondřej Krátký – Liftago

Pavel Matoušek - AAApoptavky.cz

Pavel Matoušek – nataliri.cz

Autor: Martin Jareš (Balíkonos.cz),  Business director & Co-founder

Komentáře

Nahoru