Dnes vyšlo 15 článků

Tajemná houba vyvolává afrodiziakální účinky, stačí si přivonět a dosáhnete orgasmu

Američtí vědci objevili během zkoumání účinku léčivých hub i takové, které vyvolávají afrodiziakální účinky. Výsledek překvapil i samotné experty. Efekt je natolik silný, že stačí, aby si lidé k houbě jen přivoněly. Po přičichnutí se ihned dostaví pocit vzrušení.  Tohoto pocitu dosáhla polovina z testovaných žen.

Tuto studii zveřejnili vědci John C. Holliday a Noah Soule v časopise International Journal, kde popisují léčivou houbu jménem Phallus Indusiatus, což je houba hadovka, která dokáže přivést ženy do euforie. Houba se vyskytuje převážně v Austrálii, Střední Americe a v některých státech Afriky. Tělo má pokryté hnědým slizem, pod kterým se skrývá svítivě oranžová barva. Nepřehlédnutelný je také její děravý závoj, který podle velikosti padá až k zemi a tvoří jakoby sukénku.

Phallus Indusiatus dorůstá až do 25 centimetrů

Phallus indusiatus, která dorůstá až 25 centimetrů, se využívá rovněž v tradiční čínské medicíně a gastronomii, pro asijské kuchaře je oblíbenou ingrediencí do kuřecí polévky

Phallus-Indusiatus

Houba funguje jen na ženy, muži cítí hnilobný zápach

Pouhé přivonění k této houbě pak dostává ženy do takové euforie, že polovina testovaných prožila orgastické stavy. Jiné ženy mluvily pouze o pocitu vzrušení. Na muže nemá tato afrodiziakální houba žádný vliv. Místo sexuálního prožitku cítí jen hnilobný zápach.

První zmínky o této houbě pochází z roku 1798

Houba objevená v roce 1798 francouzským botanikem Étiennem Pierrem Ventenatem roste v lávových proudech a způsobuje silné sexuální vzrušení. Podle vědců za to může směs hormonů, která připomíná neurotransmitery uvolňující se během sexu, což jsou chemické látky sloužící k přenášení vzruchů.

Zdroj: Elitedaily

Komentáře

Nahoru