Dnes vyšlo 15 článků

Ta správná trefa batolete míří internetem

Video s talentovaným Titem si prohlídly milióny lidí a tak se tato zpráva dostala až do televizního vysílání na Jimmy Kimmel Live. A Titus se stal dětskou hvězdou.  

Batole, co se vždycky strefí

Joseph Ashby bydlí se svou rodinou (manželkou a 4 dětmi) v Kansasu. Každé jeho dítě, je něčím výjimečné a zvláštní. Nejmladšímu Titovi je něco kolem dvou let. A přesto, že se většina jeho vrstevníků v tomhle věku seznamuje s různými hračkami a učí se je teprve poznávat, on je něčím výjimečný. I malý Titus si rád hraje a opakuje to, co vidí u svých sourozenců. Ale přesto, že vypadá jako běžné klasické dvouleté dítě, umí něco výjimečného…..

V krajině kde Ashbyovi bydlí, nastal jako všude jinde podzimní čas. Teplé slunné léto se pomalu rozloučilo a vládu převzal podzim. Malý Titus si hrál v obýváku. A Joseph ho pozoroval. Najednou si všiml, jak jeho teprve dvouletý syn sedí na gauči a hází pěnové míčky do dětského basketbalového koše. Zajímavé na tom bylo však to, že se téměř pokaždé trefil Zda Titovi vydrží jeho talent a nadšeni až do dospělosti, to ukáže čas. Ale konec konců, talent se nezapomíná.

A příběh, který zažil, s ním půjde dál. I když třeba časem ho bude znát jen z vyprávění, i přesto může být hrdý na to, že dokázal ve svém raném věku to, co mnohdy ani dospělí bez pravidelného tréninku nedokážou. Mnozí z nás, bychom si měli vzít z něj příklad a začít se na svět dívat spíše dětským pohledem. Nedělat si starosti s maličkostmi. Jako: „snad se mi to povede…“. Ale prostě jít, věřit si a hodit.

 

Komentáře

Nahoru