T.S.BOHEMIA a. s. je druhým největším IT e-shopem v ČR. V roce 2013 překonala obrat 2 miliardy

Společnost T.S.BOHEMIA a. s. je na českém trhu více než 20 let a své zboží nabízí přes internetový obchod www.tsbohemia.cz. V Olomouci, kde firma sídlí, vlastní největší IT showroom výpočetní techniky, který se nachází na ploše o rozloze 800 m2. V současné době provozuje čtrnáct kamenných poboček po celé republice a je také majitelem Veterán ARENY – největšího muzea automobilových veteránů v ČR.

online nakupování

V roce 2013 zaznamenala T.S.BOHEMIA rekordní nárůst ročního obratu, a to o neuvěřitelných 23 %. Celkový obrat největšího moravského prodejce elektroniky za loňský rok činil 2,022 mld. Kč.

E-shop společnosti navštívilo v roce 2013 v průměru 52,000 lidí každý den. Počet zaměstnanců společnosti se k 28.1.2014 rozrostl o 65 nových pracovníků.

Za loňský rok společnost zaznamenala 764 010 objednávek a svým obrovským obratem potvrdila svou pozici na trhu.

T.S.BOHEMIA nabízí jako jediný e-shop s elektronikou dopravu na veškeré zboží zcela zdarma. Internetový obchod tuto akci spustil v listopadu roku 2012 a díky tomu se výrazně zvedl počet obchodů i obrat společnosti. V roce 2013 bylo za den expandováno v průměru 1860 zásilek.

Zdroj: blog.monitor.us

 

Štítky: , ,

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru