T-Mobile upravil své neomezené tarify

Společnost T-Mobile vylepšila svou nabídku neomezených hovorů, kterou představila předminulý týden v návaznosti na nové tarify Telefóniky. Zákazníky operátor láká na smlouvy bez závazku a především na vysoký datový internetový limit.

„Zákazníkům nabízíme v nových tarifech největší porci dat ze všech operátorů, navíc na nejrychlejší mobilní síti v ČR,“ řekla Dana Tomášková, ředitelka marketingu pro rezidentní segment v T-Mobile.

T-Mobile přišel na tuzemský trh jako poslední s levnými neomezenými tarify. Jeho nabídka se původně shodovala s konkurenční Telefónikou, tedy neomezené volání a SMS do všech sítí plus jeden GB přenesených dat za 749 korun měsíčně.

Za tuto cenu však klienti nyní podle nových tarifů S námi síť nesíť získají 1,5 GB dat. Telefónica nabízí v rámci paušálu 1 GB dat a Vodafone 600 MB. Ale právě poslední jmenovaný Vodafone slíbil, že svou nabídku tarifů v průběhu následujících dní také ještě upraví. Nejspíše tak dojde k dorovnání datových objemů za internetové připojení v rámci tarifu.

Komentáře

Nahoru