T-Mobile slaví 20 let a rozdává data zdarma

Je to neuvěřitelné, ale operátor T-Mobile se na trhu drží už dvacet let. Letošní víkend probíhají oslavy tohoto významného jubilea a slavit mají především zákazníci. T-Mobile rozdává data zdarma.

Jste-li u operátora T-Mobile, máte šanci během tohoto víkendu navýšit svůj limit zdarma o několik GB. T-Mobile totiž nabízí navýšení datového balíčku o 1GB dat zdarma. Akce platí od dnešního rána do nedělní půlnoci a je možné ji využít opakovaně.

Jak získat data zdarma?

Jste-li zákazníkem T-Mobile a využíváte-li už mobilní datové služby, máte dvě možnosti. Datový limit se dá navýšit buď přes webovou adresu, nebo přes mobilní aplikaci. Protože na aplikaci T-Mobilu mají uživatelé spíše negativní názory, ukážeme si to raději webovou cestou. Nebudete muset instalovat aplikaci zbytečně, pokud ji jinak nepoužíváte.

Na svém mobilním telefonu najeďte na adresu www.t-mobile.cz/mtm. Přihlaste se svým jménem a heslem, pokud ho máte pro službu Můj T-Mobile nastavené, nebo zadejte své číslo a vyžádejte si jednorázové heslo.

V ideálním případě byste se měli dostat na přehled vašich služeb u T-Mobile. Bohužel zřejmě nebudete jediní, kdo se o to pokusí, a tak je dost možné, že se vám zobrazí jen chybová hláška. T-Mobile absolutně nezvládá nápor a systém je přetížený. Jsme zvědaví, jestli se nám vůbec za celý víkend podaří data zdarma získat.

omlouvame

Každopádně kdyby se vám to povedlo, dostanete se na možnost navýšení datového balíčku, kde uvidíte „Navýšit o 1000 MB“ za 0 Kč.

img_1178

Když na možnost kliknete… Je dost možné, že opět neuspějete.

img_1179

Kdyby se vám to náhodou povedlo, máte navýšený limit. Toto navyšování můžete během víkendu opakovat, všechna takto získaná data by pak měla platit až do konce vašeho zúčtovacího období. Do dalšího měsíce se nepřevádí, takže pokud máte konec zúčtovacího období třeba v pondělí, máte prostě docela smůlu. Není divu, že lidé na narozeninovou akci T-Mobilu spíše nadávají. Pro většinu z nich výhodná vůbec není.

Mimochodem… Určitě nám dejte vědět do komentářů, jestli se vám povedlo data získat, nebo byl systém tak přetížený, že z toho nic nebylo.

t-mobile

Tip na závěr: Jestliže data v mobilu nevyužíváte, máte možnost získat internet v mobilu na den zdarma.

Akce vůbec neplatí pro zákazníky s rámcovými smlouvami a pro Twist online. Ti prostě žádný dárek nedostanou. Podrobné podmínky najdete tady.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru