Syn čínského miliardáře koupil svému psovi osm iPhonů 7

V Číně žije jeden šťastný pes, který se stal hrdým majitelem ne jednoho, ale hned osmi iPhonů 7. Wang Sicong, syn čínského realitního miliardáře jménem Wang Jianlin, zveřejnil v pátek 16. září 2016 fotografii svého psa. Nebylo by na tom nic divného, kdyby kolem aljašského malamuta nebylo osm nových iPhonů.

Vypadá to, že pes jménem Coco nyní vlastní dva smartphony v růžově zlaté barvě a ostatní v černých odstínech. V Číně iPhone 7 s úložištěm 256 GB stojí 7 988 juanů (cca 29 tisíc korun). Wang Sicong utratil za „hračky“ pro svého psa celkem 63 904 juanů (cca 232 tisíc korun).

Ale není to poprvé, kdy Coco dostal drahé tech doplňky. Wang Sicong v roce 2015 koupil svému mazlíčkovi dvoje zlaté Apple Watch, aby měl na každé přední tlapce jedny. Zlatá edice Apple Watch není rozhodně levnou záležitostí.

Wang Sicong je známý jako nejbohatší syn Číny, přičemž jeho otec vlastní majetek v hodnotě 28,8 miliard dolarů a je 20. nejbohatším člověkem na světě. Wang Jianlin je předsedou největší realitní společnosti v Číně nesoucí název Dalian Wanda Group.

Zdroj: Business Insider

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru