Tisková zpráva: Symantec spolupracuje na projektu Cybergeddon s tvůrcem oblíbených seriálů Kriminálka Las Vegas, Kriminálka Miami a Kriminálka New York

Anthony E. Zuiker, vizionářský tvůrce seriálů Kriminálka Las Vegas, Kriminálka Miami a Kriminálka New York, a jeho produkční společnost Dare to Pass spolu s Dolphin Digital Media odhalili režiséra a herecké obsazení projektu Cybergeddon. Revoluční digitální film, který bude mít exkluzivní premiéru na Yahoo!, se zaměří na hrozby spojené s kyberzločinem, krádežemi identity a zranitelnostmi. Speciálně v dnešním digitálním světě se jedná o příliš velké nebezpečí. V Cybergeddonu bude hrát Olivier Martinez (film Nevěrná) nepolapitelného kyberzločince Gustova Dobreffa a Missy Peregrym (seriál Rookie Blue) si zahraje agentku FBI Chloe Jocelyn. Manny Montana (seriál Breakout Kings) a Kick Gurry (Speed Racer) si zahrají agenta FBI Franka Parkera a Chase „Králíka“ Rosena, bývalého kyberzločince, který se ale přidal na stranu dobra. Filmu vdechne život oceňovaný režisér Diego Velasco (film The Zero Hour).

Příběh sleduje agentku Chloe Jocelyn, jejího kolegu Franka Parkera a uvězněného elitního hackera Chase „Králíka“ Rosena při vyšetřování zdánlivě nesouvisejí kyberútoků. Chloe a její tým musí rozkrýt celosvětovou zločineckou organizaci pod vedením Gustova Dobreffa dříve, než bude příliš pozdě. Ve světě, kde jsou všichni připojeni k internetu, hrozí nebezpečí úplně všem. Tým Norton společnosti Symantec pomáhal tvůrcům projektu po odborné stránce, aby film působil důvěryhodně a technické detaily dávaly smysl.

„Nemohu být šťastnější. Povedlo se nám pro Cybergeddon vybrat řadu zajímavých talentů. Missy, Manny a Kick jsou opravdu velmi nadaní herci. Pro nás je to trojka snů. Navíc Diego je dynamický filmař a jedinečný vypravěč. V kombinaci s Olivierem Martinezem jsou zárukou špičkové kvality,“ říká Anthony E. Zuiker, tvůrce a výkonný producent.

Cybergeddon, detektivka nové generace, bude mít celosvětovou premiéru v září 2012 na Yahoo! Více než 700 milionů návštěvníků Yahoo! si užije působivý zážitek.

Scénář Cybergeddonu napsal Miles Chapman (očekávaný film The Tomb se Sylvestrem Stallonem a Arnoldem Schwarzeneggerem) a výkonnými producenty jsou  Anthony E. Zuiker, Matthew Weinberg (prezident společnosti Dare to Pass) a Bill O’Dowd, (CEO společnosti Dolphin Digital Studios). Progresivní finanční a distribuční společnost Dolphin Digital Media podpořila projekt ve spolupráci s Creative Artists Agency (CAA).

„Partnerství s Anthonym Zuikerem nám umožní formou příběhu oslovit a upozornit na nová rizika více lidí. Jedná se o zajímavou a svěží formu,“ říká Sally Jenkins, viceprezidentka celosvětového marketingu spotřebitelských produktů ve společnosti Symantec. „Zábavnou i dramatickou formou Cybergeddon upozorní, jak zranitelné mohou být naše digitální životy při kyberútocích, porušování ochrany soukromí na internetu a krádežích identity.“

Více informací se dozvíte na fanouškovských stránkách na Facebooku nebo na Twitteru @cybergeddon.

O Anthonym E. Zuikerovi

Anthony E. Zuiker je jedním z nejkreativnějších a nejvšestrannějších osob v Hollywoodu. Je tvůrcem velmi úspěšné televizní série Kriminálka Las Vegas, Kriminálka Miami a Kriminálka New York. V červnu roku 2011 Zuiker a jeho produkční společnost Dare to Pass na tři roky podepsala svou první smlouvu s ABC Studios. Kromě úsilí, které vynakládá v oblasti filmu a televizních seriálů, se Zuiker i nadále věnuje světu her. Ve spolupráci s nakladatelstvím Dutton-Penguin vyšla trilogie Level26 ataké závěrečný díl této série, Dark Revelations, který byl vydán v prosinci 2011. V té samé době Zuiker vydal osobní memoáry, Pan Kriminálka: Jak snílek z Vegas stvořil v Hollywoodu vraždu, Jedno tělo za druhým, které vydalo nakladatelství Harper Collins. Zuiker je také obchodním zástupcem Brillstein Enterteinment Partners a CAA.

O produktech Norton společnosti Symantec

Produkty Norton společnosti Symantec chrání spotřebitele před počítačovou kriminalitou pomocí technologií, jako je antivirová ochrana, ochrana před spywarem a ochrana před phishingem, a současně mají nízké nároky na systémové prostředky. Společnost poskytuje také služby, například zálohování online, vyladění počítače a ochranu rodiny online. Staňte se fanouškem týmu Norton v síti Facebook na adrese www.facebook.com/norton a sledujte náš mezinárodní informační kanál @NortonOnline na webu Twitter.

O společnosti Symantec

Společnost Symantec zaujímá světové prvenství v poskytování softwaru, zařízení a služeb, díky nimž mohou podniky i jednotliví zákazníci důvěřovat připojení ke světové síti. Společnost svým zákazníkům poskytuje software a služby zaměřené na předcházení bezpečnostních rizik a rizik týkajících se dostupnosti, dodržování norem a výkonu, a pomáhá jim tak chránit jejich infrastrukturu a informační zdroje a procesy. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Mountain View v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.com.

Zdroj: Tisková zpráva

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru