Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Swisscom se připojil k ekosystému Red Hat Cloud

Red Hat, lnc. (NYSE: RHT), přední světový poskytovatel open source řešení, oznámil, že se firma Swisscom IT Services AG připojila k ekosystému Red Hat Cloud. Swisscom IT Services AG je dceřiným podnikem společnosti Swisscom, předního švýcarského telekomunikačního operátora, a je držitelem statusu Red Hat Certified Cloud Provider. Díky němu mají zákazníci k dispozici podstatně větší flexibilitu a více možností pro nasazování otevřených cloudových řešení.

Souběžně se spuštěním nabídky veřejné cloudové služby kategorie Infrastructure-as-a-Service (IaaS; infrastruktura jako služba), která směřuje především na švýcarské podnikové zákazníky, prohloubila společnost Swisscom svou technologickou spolupráci s firmou Red Hat. Swisscom je dlouhodobým uživatelem technologií Red Hat, včetně operačního systému Red Hat Enterprise Linux s virtualizací, systému JBoss Enterprise Middleware a řešení pro správu linuxových serverů Red Hat Network Satellite. Nejnověji firma Swisscom IT Services AG rozšířila stávající spolupráci se společností Red Hat i o oblast cloud computingu. Ve své veřejné službě IaaS nabízí virtuální stroje s operačním systémem Red Hat Enterprise Linux.

„Jsme potěšeni, že rozšiřujeme naši spolupráci s firmou Red Hat do oblasti cloud computingu,“ řekl Eduard Modalek, Head Product Portfolio Management ve společnosti Swisscom IT Services AG. „Velmi úzce jsme spolupracovali na zprovoznění řešení Red Hat a na jejich podpoře. Zákazníci naší služby IaaS mají díky cloudovému modelu poskytování operačního systému Red Hat Enterprise Linux podstatně více možností a větší flexibilitu při využití cloud computingu.“

„Spolupráce mezi společnostmi Swisscom a Red Hat nabízí podnikovým zákazníkům přístup k flexibilním platbám za využití služeb, které jsou v praxi poptávány pro současná cloudová řešení,“ řekl Scott Crenshaw, vice prezident a výkonný ředitel divize Cloud Business Unit společnosti Red Hat. „Společnost Swisscom se připojila k ekosystému Red Hat Cloud a získala certifikát Certified Cloud Provider. Splnila tak náročné certifikační požadavky a testy, které mají zajistit, aby naši zákazníci získávali kvalitní technologie a konzistentní cloudová řešení. Jde o další krok společnosti Red Hat v její snaze pomáhat podnikům s budováním a využíváním otevřených cloudových technologií.“

Více informací o této zprávě a otevřeném přístupu společnosti Red Hat k prostředí cloudu navštivte webcast https://vts.inxpo.com/Launch/QReg.htm?ShowKey=8347.

Další podrobnosti o ekosystému Red Hat Cloud najdete na adrese https://www.redhat.com/solutions/cloud/partners/.

Přístup ke službám Dynamic Server/Dynamic Data Center, které provozuje společnost Swisscom jako svou veřejnou platformu IaaS, je možný na adrese: https://www.swisscom-cloud-computing.ch/en/package/dynamic-datacenter/

Pro více informací o společnosti Red Hat navštivte server www.redhat.com.  Další zprávy najdete na adrese www.press.redhat.com.

O společnosti Red Hat, Inc.

Red Hat, přední světový poskytovatel open source řešení se sídlem v Raleigh (Severní Karolína), je zařazený do indexu S&P 500 a má po celém světě více než 70 kanceláří. Red Hat poskytuje špičkové technologie za nízkou cenu a propojuje vlastní operační systém Red Hat Enterprise Linux se službami v oblasti cloudu, virtualizace, ukládání dat, správy a architektury zaměřené na služby, včetně Red Hat Enterprise Virtualization a JBoss Enterprise Middleware. Red Hat nabízí zákazníkům z celého světa také podporu, školení a konzultační služby. Více informací získáte na stránce https://www.redhat.com.

Výhledová prohlášení

Tisková zpráva obsahuje „výhledová prohlášení“ podle definice tohoto pojmu v Zákoně o reformě vedení sporů ve věci cenných papírů soukromých firem z roku 1995. Výhledová prohlášení vyjadřují očekávání budoucích událostí na základě určitých předpokladů. Za výhledová prohlášení se považují všechny informace v této tiskové zprávě s výjimkou historických či současných faktů. Skutečné výsledky se mohou zcela lišit od výsledků uvedených v těchto výhledových prohlášeních v důsledku různých faktorů, včetně rizik spojených se zpožděním informačních technologií nebo snížením souvisejících výdajů, dopadů konsolidace v daném odvětví, nejistot a nepříznivých výsledků soudních sporů a souvisejících dohod, integrace akvizic a schopnosti trhu úspěšně reagovat na nové technologie a výrobky, schopnosti firmy účinně konkurovat, neschopnosti firmy adekvátně chránit duševní vlastnictví a možnosti porušení nebo narušení licencí spojenými s duševním vlastnictvím třetích stran, schopnosti průběžně poskytovat a povzbuzovat poptávku po nových produktech a technologických inovacích, rizik spojených se zranitelností dat a informací, neefektivního řízení a kontroly nad růstem společnosti a mezinárodních operací, kolísání směnných kurzů a změn v závislosti na klíčových osobách, ale i dalších faktorů obsažených v naší poslední výroční zprávě na formuláři 10-K (kopie jsou být přístupné prostřednictvím internetových stránek Komise pro burzy a cenné papíry na adrese https://www.sec.gov), včetně těch, které jsou v kapitolách „Rizikové faktory“ a „Diskuze vedení společnosti a analýzy finančních podmínek a výsledků hospodaření“. Dalšími faktory mohou být aktuální předpokládaná výkonnost a výsledky se mohou výrazně lišit v závislosti na obecných faktorech, včetně (bez omezení) stavu trhu a celého průmyslu, růstu, ekonomických a politických podmínek, změn vládní a veřejné politiky a dopadů přírodních katastrof, jako jsou zemětřesení nebo neštěstí podobná událostem v Japonsku. Výhledová prohlášení obsažená v této tiskové zprávě reprezentují výhled Společnosti k datu vydání této tiskové zprávy a tento výhled se může změnit. Společnost může v budoucnu aktualizovat tato výhledová prohlášení a zříká se v takovém případě jakékoli odpovědnosti. Tato výhledová prohlášení nemohou být brána jako výhled Společnosti po datu vydání této tiskové zprávy.

Zdroj: Tisková zpráva

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru