Swing Copters: Tvůrce Flappy Bird zveřejnil novou hru

Flappy Bird se do telefonů oficiálně už zřejmě nevrátí. Ale ani pokud jste u něj trávili dny i noci, nemusíte být zklamaní. Prázdné místo má vyplnit nová hra s názvem Swing Copters. Slibuje, že bude minimálně stejně těžká a zároveň provedením jednoduchá, jako byl její předchůdce.

Možná jste u nás nedávno četli celý příběh Donga Nguyena, který stojí za hrou Flappy Bird. Tehdy, před několika měsíci uvedl, že je možné, že se pokusí vrátit na trh s další hrou. Teď k tomu došlo. Můžeme tedy jen doufat, že si Swing Copters nevyžádá tolik nechtěné pozornosti, jako to bylo u Flappy Bird, a nebo že se s ní autor tentokrát lépe vyrovná.

swing copter copy copy

Princip je podobný jako u Flappy Bird. Tam jste mohli létat jenom nahoru a dolů. U Swing Copters to jde zase naopak pouze doprava nebo doleva. Klikáním se prostě vyhýbáte otočným kladivům, abyste vyletěli co nejvýše.

swing copter gif

Takže hurá do toho. Chcete to přece zkusit mezi prvními, že?
Stahujte Swing Copters pro iOS i Android.

Zdroj: TouchArcade

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru