SwiftKey – luxusní klávesnice pro smartphony, která ví, co napíšete ještě před tím než to napíšete

SwiftKey je aplikace, která nabízí klávesnici pro iPhone a Android. Naučí se váš styl psaní a dokáže na základě vámi používaných oblíbených slov odhadnout, jaká dvě další slova se chystáte napsat. Tím vám ulehčí práci a nebudete muset vyťukávat každé písmenko.

SwiftKey je aplikace, která poskytuje klávesnici určenou pro iPhone a Android. Klávesnice je známá tím, že se dokáže na základě vámi používaných oblíbených slov naučit, jaká dvě další slova pravděpodobně použijete v textu zprávy. Vy tak nebudete muset vyťukávat každé písmenko. Minulý rok byla tato aplikace Googlem i Applem jmenována jednou z TOP aplikací roku 2014.

1million_ios

Žádné ťukání, tady píšete pomocí tahů

SwiftKey není oblíbenou aplikací jen kvůli líbivému designu a atraktivnímu brandu. Když se uř rozhoupete a aplikaci si stáhnete, dostanete do svého chytrého zařízení opravdu cool věc plnou chytrých funkcí. Pokud se bavíme o SwiftKey, tak zde nemusíte vůbec texty vyťukávat. Pokud máte plné ruce práce, stačí pomocí tahů psát.

ios8-blogpost

Někomu se může takový upgrade klávesnice líbit, ale pokud jste měli problém už s T9, možná, že pro vás ani tato aplikace nebude ideální. Navíc malým displejům ke zjednodušení psaní pravděpodobně aplikace nepomůže.

Kde ji stáhnout?

Aplikace SwiftKey je zdarma ke stažení. Naleznete ji klasicky dostupnou v AppStoru nebo v Google Play.

Zdroj: swiftkey

Komentáře

Nahoru