Dnes vyšlo 15 článků

Sweat Seal Shirt: Tričko proti pocení

Znáte ten příšerný pocit, kdy se vám během jednání nebo dokonce cesty do práce za několik minut vytvoří na košili mokré mapy z potu? Sweat Seal je unikátní tričko, které namísto použití deodorantů a dalších chemikálií fyzicky pot zachytí a přemění ho v páru. Na 100 % tak zabrání mokrým skvrnám, které vás mohou potrápit.

fcse91kcmbnwtme46zi0

Skvrny od potu dokážou pořádně potrápit. Vytvoření unikátního trička s názvem Sweat Seal Shirt předcházely 3 roky výzkumu, vývoje a testování. Výsledkem je tričko, které zabraňuje tvorbu nevzhledných mokrých skvrn.

nd9ufhryccyqx9zt4q4r

Tričko je vyrobeno z tzv. SofTex ultratenké tkaniny, která tělu umožňuje celý den dýchat. Pod paží je pak vybaveno speciální ochrannou vrstvou, která zabraňuje proniknutí potu do látky.

Technologie zabraňující mokrým skvrnám

Potu zabraňuje speciální 3 vrstvý systém, který zajistí, že pot je proměněn v páru a odváděn směrem ven. Je vyroben z 97 % SofText bavlny a 3 % spandexu. Mokrým skvrnám se díky Sweat Seal Shirt vyhnete bez použití jakýchkoliv chemikálií.

Sweat Seal na Indiegogo

Tričko Sweat Seal je k dispozici hned ve 3 barvách, a to v bílé, šedé a černé.

hinhhforjnmnri1hqroo

Na Indiegogo nyní můžete toto vychytané tričko zakoupit za 19 USD, tedy 500 CZK. Už nikdy nemusíte mít upocené mokré skvrny v podpaží!

zdroj/foto: indiegogo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru