Dnes vyšlo 15 článků

SWAT 2: Tactical Sniper

Žánr: Akční / flashová
Forma: zdarma
Multiplayer: ne
Vývojáři: ESP animation
Autor recenzewebovehry
Odkaz na hruHrajte zde

Na základě oblíbenosti sniperské akce Tactical Assasin, která vede našemu žebříčku vám dnes přinášíme obdobnou záležitost. SWAT 2: Tactical Sniper je podařená flashovka, ve které ustanete v roli profesionálního snipera. Kromě poctivé a povedené akce v příjemné flashové grafice na vás čeká také komplexní příběh. Netřeba dalších slov – enjoy!

Akční online hra SWAT 2: Tactical Sniper

Práce odstřelovače patří mezi psychicky nejnáročnější zaměstnání, které si každý člověk dovede jen představit.

Na střelce je totiž vyvíjen neskutečný tlak, který může snadno vést až k psychickému zhroucení. Při této práci totiž rozhoduje doslova každé vteřina a každý milimetr.

Člověk se také musí vyrovnat s tím, že i když pracuje ve službách policie a jeho terčem jsou většinou nebezpeční zločinci, tak přeci jen zabijí lidi. Vynikající online hra SWAT 2 vám umožní, abyste si toto kruté povolání mohli vyzkoušet i bez toho, aby vám hrozily jakékoli výčitky svědomí a noční můry.

1SWAT 2: Tactical Sniper nabízí dlouhou životnost

Hra se skládá z velkého počtu misí, ve kterých vždy musíte splnit obtížný úkol, který vám předepsalo nejvyšší velení ministerstva obrany. Někdy jde o odstranění krajně nebezpečných zločinců, jindy naopak o ochranu důležitého svědka nebo policisty.

Každopádně musíte mít neustále ve střehu svoji sniperskou pušku a držet nervy neustále na uzdě. Často totiž nejsou vaše živé terče na první pohled vidět, takže budete muset důkladně přemýšlet, kde by se mohl váš target nalézat. Jedinečná akce SWAT 2 Tactical Sniper si vás zcela jistě získá nejen svou grafikou, ale i výbornou zápletkou.

 

nenalezeno

nenalezeno

Komentáře

Nahoru