Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Svojdu už chytá téměř 3.000 hráčů

Svojdu už chytá téměř 3.000 hráčů

Originální česká hra pro Andriod Chytni Svojdu! atakuje necelé dva měsíce po svém vydání hranici tří tisíc stažení. Chytlavou arkádu, kterou vydala společnost Reinto s.r.o. v prosinci loňského roku, hraje na svých chytrých mobilních telefonech již 2800 uživatelů. Asi čtvrtina z nich využila možnosti stažení aplikace přes službu Google Play, přes dva tisíce hráčů pak stahovalo na Samsung Apps.

Animovaná hra Chytni Svojdu! se může vedle vysoké návykovosti pochlubit i původním designem z dílny kreativní ředitelky Zuzany Korčákové. Právě roztomilé příšerky jsou jedním z největších lákadel zábavné aplikace. „Nádherně graficky zpracované,“ oceňuje hru uživatel Martin Benc, který si androidovou novinku stáhl z Google Play.

„Krásná grafika a ovládání pohybem je fakt super! Baví se tím i babička,“ dodává Pavla Matochová, další ze stovek hráčů, kteří Svojdovi a jeho kamarádům propadli.

Jaké označení však padá mezi Svojdovými příznivci nejčastěji? Jednoznačně „chytlavý“. Návyková arkáda oslovuje malé děti stejně jako jejich rodiče i prarodiče, díky čemuž se její uživatelská základna rychle rozšiřuje. „Dva tisíce osm set stažení během několika týdnů je krásné skóre, které považujeme za velký úspěch.

Komentáře hráčů, ale i návrhy na zlepšení nás navíc stále inspirují k dalšímu vývoji,“ ujišťuje fanoušky manažer projektu Pavel Mikulenka.

Aplikace je ke stažení zde: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.reinto.svojda

Více informací naleznete zde: https://reinto.cz/chytni-svojdu

Právě bohatá zpětná vazba hráčů umožňuje neustálé vylepšování a aktualizace aplikace Chytni Svojdu!, která tak oslovuje stále více uživatelů. Reinto však ještě ani zdaleka neřeklo poslední slovo a již velice brzy své příznivce znovu přesvědčí, že to s Androidem opravdu umí. Po debutu v podobě Svojdy spatří co nevidět světlo světa remake slavné hry společnosti Nokia. Na podrobnosti si budete muset chvíli počkat, těšit se však můžete už nyní!

Kontakt:

Pavel Mikulenka

tel. 774629923

mikulenka@reinto.cz

https://www.reinto.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese https://www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru