Dnes vyšlo 15 článků

Svlečte se a zakryjte prsa a rozkrok jedním prstem. To je jednoprstová výzva na sociálních sítích

Objevila se další výzva na sociálních sítích. Tentokrát se jedná o jednoprstovou výzvu (v angličtině one finger selfie challenge). V podstatě to znamená, že se svlečete a nazí s postavíte před zrcadlo. Poté jedním prstem zakryjete prsa a genitálie zároveň. Tato výzva je inspirována animovanými kresbami japonského umělce Sky-freedom.

Ačkoliv se v posledních měsících objevila spousta zajímavých a netradičních výzev, jednoprstová výzva je nejvíce nemorální. Postavit se nahý před zrcadlo, zakrýt prsa a genitálie jedním prstem, udělat selfie a sdílet ho na sociálních sítích, to chce odvahu. Jedním špatným pohybem prstu či špatným odhadem vše odhalíte.

challenge01

Zdroj: Instagram

YouTuberka Aimee Davison natočila sama sebe. Nejprve to zkoušela s oblečenými tepláky, ale nakonec se svlékla a zvládla to. Funguje to tak, že prst vám před čočkou zakryje jednu část těla a v odrazu zrcadla druhou část těla. Tak to zkuste.

O své fotky se potom můžete podělit na Twitteru či Instagramu.

challenge02

Zdroj: Instagram

challenge03

Zdroj: Instagram

challenge04

Zdroj: Instagram

challenge05

Zdroj: Instagram

challenge06

Zdroj: Instagram

Zdroj: Daily Mail

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru