Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Svítidlo QisDesign Infinito získalo ocenění Interior Innovation Award 2015

Praha 24. 3. 2015QisDesign, prémiová celosvětově uznávaná značka interiérových designových svítidel, získala pro své závěsné osvětlení Infinito Light prestižní ocenění Interior Innovation Award 2015, udělované veletrhem Imm v Kolíně nad Rýnem a předním odborným centrem designu German Design Council.

Interior Innovation Award je považováno za jedno z nejvýznamnějších ocenění v oblasti designu interiéru po celém světě. Zisk tohoto prestižního ocenění podtrhuje heslo značky QisDesign „Imagine Another Possibility“ („Představte si další možnost“), přinášející jedinečný a inspirativní zážitek z osvětlení, který uspokojí moderní tělo, mysl i duši.

QisDesign od svého založení v roce 2009 byla oceněna více než 30 prestižními oceněními od německého iF, přes Red Dot Design Awards, až po japonský G-Mark design award. Podpořena těmito úspěchy bude i nadále přinášet inovativní řešení energeticky úsporného LED osvětlení v originálním designu.

Infinito Light

Elegantní závěsné energeticky úsporné LED svítidlo Infinito Light z hliníkové slitiny nabízí velmi nápadné, expresivní osvětlení moderního bydlení. Skvěle poslouží pro osvětlení prostoru i k dokreslení příjemné atmosféry. Elegantní konstrukce ve tvaru ležaté osmičky „∞“ symbolizuje kouzlo dne a noci. Na jedné straně přináší teplé bílé světlo pro příjemné osvětlení uživatelské plochy a na druhé straně i nádherné neonové světlo snové jako noc. Integrované pohybové senzory umožňují uživateli snadným gestem změnit jas a barvu světla dle své nálady či potřeby.

QisDesign Infinito Light je k dispozici na trhu u autorizovaných prodejců, pro více informací navštivte www.QisDesign.cz

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru