Svítící kanál z ČVUT už má vlastní stránku na Facebooku

Studenti ČVUT mají v posledních dnech o zábavu postaráno. V areálu pražské univerzity totiž skrze poklop jednoho kanálu vyzařuje pronikavá zelená barva. 

Zpočátku mezi studenty kolovali zvěsti o tom, že se v kanálu zabydleli mimozemšťané nebo zde provádí tajné experimenty zvrhlí profesoři. Tyto obavy se však nakonec ukázaly jako zcela nesmyslné a možná se již velmi brzy dozvíme pravdu.

Svítící kanál má vlastní stránku na Facebooku

Podivný úkaz nezůstal bez povšimnutí a studenti založili facebookovou stránku, na které se shromažďují a sdílejí aktuální informace. Studenti neváhali a rozhodli se celé záležitosti přijít na kloub. Pod poklopem kanálu se jim povedlo objevit vzkaz od samotného autora této podivnosti:

„Tento kanál je součástí projektu, který se bezprostředně týká všech současných i budoucích studentů ČVUT. Může dokonce ovlivnit budoucnost celé ČVUT.“

Po bezprostředním odhalení autorových záměrů se vyrojily další otázky. Následující den dokonce začal kanál vyzařovat pro změnu bílou barvou. Studenti tak každým dnem očekávají další indície, které by celou „záhadu“ o něco více objasnily.

Povedená virální kampaň

Pakliže se tedy nebude jednat o mimořádný paranormální jev, bude s největší pravděpodobností iniciátorem samotná ČVUT a my musíme uznat, že přitáhnout pozornost takovouto virální kampaní je vskutku originální počin.

svitici kanal

Svítící kanál ve své plné síle

den kanal

Svítící kanál za bílého dne

termo kanal

Svítící kanál pod termovizí

 Zdroj: Facebook.com

Student ekonomické fakulty a junior konzultant internetového marketingu v agentuře AdVisio. S velikou zálibou sleduje novinky ze světa technologií, reklamy, e-commerce nebo veřejného dění. Twitter: @petrkonicek

Komentáře

Nahoru