Tisková zpráva: Světová premiéra multimediální knihy o těhotenství

Světová premiéra multimediální knihy o těhotenství

Moje těhotenství krok za krokem – první multimediální kniha o těhotenství do vašeho iPadu. Nemusíte pro ni nikam chodit, během pěti minut si ji jednoduše stáhnete z pohodlí vašeho domova. Můžete si ji vzít všude s sebou, aniž by to pocítila vaše záda. Tak přehledná, intuitivní a zábavná encyklopedie o těhotenství zde ještě nebyla.

Odborníky garantované texty psané poutavou, čtivou a srozumitelnou formou jsou doplněné názornými videi a 3D animacemi a vznikly ve spolupráci s předním webem o mateřství a rodičovství Babyweb.cz. Přístupnost textů podporují také ilustrace a vizualizace vytvořené speciálně pro tuto knihu. Odborníci v ní odpovídají na více než stovku konkrétních dotazů těhotných žen a se svými zkušenostmi se v knize svěřují budoucí i novopečené maminky.

Zábava, poznání, sdílení

Terminus technicus „interaktivita“ získává nový rozměr. Nejde už o prázdný výraz, ale o soubor hmatatelných a hlavně užitečných funkcí. Orientovat se v bezmála třech stovkách stránek textu můžete pomocí fulltextového vyhledavače, jako znáte z internetu. Až se unavíte přílivem informací, můžete si odpočinout u zábavných testů, které hravě prověří vaše vědomosti. Ale co je nejfantastičtější – text si můžete doplňovat vlastními postřehy a poznatky formou poznámek, které stejně jako zajímavé pasáže knihy můžete sdílet s partnerem a blízkými pomocí elektronické pošty. A určitě si oblíbíte i možnost barevného označení těch částí textu, které vám přijdou zajímavé. Knížku tím rozhodně nezničíte!

Vždy zaručeně čerstvé informace

Moje těhotenství krok za krokem nezestárne díky pravidelným a bezplatným aktualizacím. Až po ní sáhnete příště, informace v ní obsažené budou podpořeny nejnovějšími výzkumy a poznatky. Zaplatíte za ni jen jednou a dokonce méně než polovinu z běžné ceny knihy o těhotenství. Kniha se prodává za 5,99 €, tedy přibližně 150 korun. Za tuto cenu získáte obsah, který nenajdete v žádné papírové a zatím ani elektronické knize. Ukázku knihy si můžete stáhnout zdarma v iBookstore nebo obchodě iTunes, ve kterém se zatím prodávala spíše hudba.

Co si v knize můžete přečíst, zhlédnout, poslechnout a otestovat?

- Video rozhovory s lékaři

- Kalendář těhotenských prohlídek

- 3D animace ovulace a početí

- Foto návody jak cvičit v těhotenství

- Jak se vyznat ve výsledcích ultrazvuku

- Autorské animace vývoje plodu týden po týdnu

- Crash testy autosedaček

- Praktické tipy, jak vybírat výbavičku

Knihu si stáhněte jednorázově do svého iPadu a prohlížejte si ji kdykoli i bez přístupu k internetu. Pokud máte v rodině více iPadů, můžete si tuto knihu zdarma nahrát i na vaše další zařízení v rámci domácího sdílení.

Kniha Moje těhotenství krok za krokem je první z ucelené série multimediálních knih o mateřství. Během letošního roku plánuje vydavatelství Media Park postupně vydat další knihy Můj porod, Můj novorozenec a Moje miminko krok za krokem.

https://skydrive.live.com/redir?resid=FE50D90D392F9205!361&authkey=!ANmFkHh7hLz4AAI

Kontakt:

Lukáš Nádvorník, Media Park s.r.o.,

nadvornik@media-park.cz, Olga Kunešová, Big Fish & Co, olga.kunesova@bigfishco.cz, Adéla Stolaříková, Babyweb.cz, stolarikova@babyweb.cz, gsm 603 823 496,

Více o této knize na https://www.ibooktehotenstvi.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru