Svět Tě potřebuje: Konečně se vychvalují s humorem (Unicorn Coolege faux-pas)

Svět Tě potřebuje: Konečně se vychvalují s humorem (Unicorn Coolege faux-pas)

Pamatujete si na tolik legendární „Miluji tě, mé VUT“? V poslední době se všeobecně rozšířily promo videa různých škol. Právě včera se na Youtube objevil další díl videa Unicorn College – Svět Tě potřebuje!

Unicorn College je soukromá vysoká škola, na níž by měl studovat každý, kdo chce rozumět bussinesu nebo IT. Takhle nějak se škola prezentuje. A přesně tak sebevědomě to dělá i ve svých videích.

Nutno podotknout, že pokud zhlédnete všechny tři díly, dojdete jistě k přesvědčení, že ten třetí je nejlepší. Bezduché vychloubání a vychvalování totiž třetí video podává ve vtipném pojetí. Zmínka o tom, že absolventi Unicorn College nemají holé zadky a jsou za vodou, vás vzhledem k prostředí nudistického rybníka a studentů, kteří se skutečně baví až za rybníkem (tedy za vodou), přivede k úsměvu. A při zmínce o tom, že absolventi Unicorn College jsou přece mnohem dál, si zase řeknete, jak chytře zakomponovali vychvalování do zdánlivě jiného významu – jak to jen mysleli? Dál jako na jiné straně rybníka nebo dál jako dál v životě?

Uvidíme, jestli si video získá více pozitivních komentářů než ty předchozí.

A co o video již bylo vyřčeno na sociálních sítích?

 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru