Dnes vyšlo 15 článků

Svátek zamilovaných se blíží. Pošlete vaší lásce pohlednici a nebo online přání na svatého Valentýna

Svátek zamilovaných se blíží. Pošlete vaší lásce pohlednici a nebo online přání na svatého Valentýna

Čtrnáctý únor se kvapem blíží a s ním i mnohými milovaný a jinými proklínaný svátek sv. Valentýna. A jak tomu tak bývá, na svatého Valentýna si většinou milenci, zamilované páry, manželé vyznávají lásku a dávají si různé dárečky, posílají si zamilované SMSky, MMSky a emaily, přáníčka a nebo klasické či online pohlednice. Nezapomněli jste vy na tu svou lásku, svého milence, milenku, přítele, přítelkyni? Pokud ano, my vám poradíme, jak to bleskově napravit.

Pokud jste v tomto ohledu ještě žádné kroky nepodnikli, zde je několik rad, jak všechno dohnat. A nebo překvapit vašeho partnera. I když třeba zrovna váš partner tento svátek neuznává, tím, že mu pošlete online přáníčko, SMSku nebo MMsku, rozhodně nic nepokazíte. Nejde o žádného svatého Valentýna, ale o city, které chováme k tomu druhému. A ty můžete vyjádřit i skrze online přáníčka. Možná mnozí namítnou, že to je takové neosobní, ale je to pořád lepší než nic. A rozhodně každého potěší, že si na vás ten druhý vzpomněl.

Co jsou elektronická přáníčka?

Elektronické pohlednice či přání jsou stejná jako jejich papírové protějšky. Liší se vlastně jen tím, že je lze poslat pouze virtuálně. Mohou mít podobu klasického obrázku s textem či se pohybovat.

Kolik odeslání pohlednice stojí?

Na rozdíl od papírových pohledů či přání vás nebude odeslání těch virtuálních stát ani korunu, tedy kromě poplatků za připojení k internetu. Stránky umožňující rozesílání vesměs nabízejí služby zdarma – stačí jen vybrat tu pravou pohlednici, vyplnit potřebné údaje a do několika minut může být přání ve schránce adresáta. Jak vidíte, není to nic složitého.

Pokud chcete vědět, kolik peněz se ročně utratí na Valentýna, kolik lidí tento svátek slaví, za co nejčastěji utrácejí a mnohé další statistiky, navštivte stránku Statisticbrain.com.

Je rozesílání přáníček složité?

Vůbec ne. Stačí navštívit stránky, které odesílání umožňují, vybrat příslušnou kategorii a v ní přání, které vás zaujme. Následuje vyplnění údajů o odesílateli a příjemci, napsání vzkazu a můžete odesílat. Některé služby umožňují spoustu dalších možností jako načasování odeslání, informaci o tom, zda byla zpráva doručena adresátovi, zda si ji přečetl apod.

Valentýnská přáníčka a online pohlednice

Pokud tedy chcete vaše valentýnské snažení podtrhnout a během dne potěšit svého partnera, můžete vašemu milému či vaší milé partnerce poslat malou zamilovanou online pohlednici. Nejzajímavější online pohlednice a přáníčka k svátku svátek sv. Valentýna naleznete na adrese:

Abecedazdravi.cz

Albi.cz (vizuálně nejhezčí přání)

Blanensko.info

Ecards.cz

Hanulka.cz

Legrace.cz

Poslisrdicko.cz (vizuálně jeden z nejlepších serverů, své přání si můžete sami poskládat do příběhu pomocí krásně předpřipravených ikonek)

Postcard.cz

Prani.cz

Videopohlednice.cz (můžete poslat jak text, který lze libovolně měnit, tak i video)

Tip: Kdo je trochu kreativní a má ještě trochu času, zkuste radu od Teepka.cz, má zajímavý návod, jak si můžete Valentýnské přání udělat sám.

Zamilované básničky a citáty k Svatému Valentýnovi

Ke každému přáníčku, zamilované pohlednici ke svatému Valentýnu patří i nějaký ten text, který tomu svému miláčkovi nebo své milé pošlete a vyjádříte v něm své city. Ne všichni ale mají básnické střevo a okouzlit někoho, jak já cimrmanovsky říkám “absolutním rýmem” („Moje lásko milá, chci Ti říct, že jsi milá!”). Načerpat inspiraci můžete ze spousty stránek. Básničky a citáty o lásce, o zamilovanosti, přesně k svatému Valentýnu můžete nalézt například na:

Basnicky.net

Basne.cz

Citatolasce.cz

Citaty-o-lasce.cz

Citaty.net

Cituj.cz

E-citaty.cz

Piste-povidky.cz

Peoplelovepeople.com

Prani-pranicka.cz

Prej.cz

Zamilovane.cz

Přání k Svatému Valentýnu trochu jinak

Kdyby někdo z vás chtěl vyjádřit lásku tomu druhému trochu atypickým způsobem, je to také možné. Valentýnské překvapení v podobě zajímavých originálních pohlednic je vám k dispozici na adrese:

JibJab.com

Originálním způsobem provedená přání mají aktuálně i k svatému Valentýnu. Jednoduše nahrajete fotky a pošlete zamilovaný valentýnský odkaz příslušné osobě. Hodně vtipné. Těch možností je celá řada. Na výběr máte třeba King Konga, Tarzana a jiné vtipné pohlednice. Fotky jde navíc nahrát přímo z Facebooku. Tak si také užijte trochu srandy na svatého Valentýna s online pohlednicemi JibJab.com.

Znáte jinou podobnou službu? Napište nám její adresu do komentářů. Přidáme ji do seznamu.

Zamilované valentýnské video

Určitě můžete říct zamilovaně víc videoklipem než jen SMS k Valentýnu. Zde je pár videoklipů s tématikou lásky, zamilovanosti a vyznání lásky:

Basshunter : Now You’re Gone

Láska, Bryan Adams – (Everything I Do) I Do It For You

Lionel Richie-say you say me

Love Unlimited – Walkin’ In The Rain With The One

Lucie Vondráčková – Láska na 100 let

Milujem, V15 – Dala si mi kridla

MC Erik & Barbara – Ked pride laska

Patrick Swayze & Jennifer Grey – The Time of My Life (Hříšný tanec)

Pavel Dobeš – Něco o lásce

Vaší fantazii se v lásce ani na Valentýna meze nekladou.

Zamilované valentýnské SMS a MMS

Každým rokem přibývají vánoční a velikonoční SMSky, které si navzájem pošleme. Ne jinak je tomu i na Svatého Valentýna. Valentýnské SMSky jsou také IN. Hledáte nějakou tu inspiraci na zamilované valentýnské SMS? Takže zde je pár odkazů na zamilované SMSky k Valentýnu:

Afreetime.com

Esemeska.cz

Kikusenka.blog.cz

PoslatSMS.cz

Perfektnidarek.cz

PraniSMSkou.cz

Dama.cz (trocha lechtivé valentýnské SMSky :-))

SMSprani.cz

Romantik.cz

Věděli jste, že na svátek svatého Valentýna….

….Češi utratí v průměru 1200 korun, největší částku dají za večeři. Útraty v den všech zamilovaných, který připadá na 14. února a řada lidí ho považuje za zbytečný americký výmysl, ale v Česku zaostávají za obyvateli dalších zemí. Vyplývá to z průzkumu skupiny Home Credit (dělaný v roce 2012).

Za romantickou večeři dají lidé v Česku podle průzkumu zhruba 700 korun, za papírové přání, takzvanou valentýnku kolem 50 korun, v květinářství nechají asi 400 korun. Na čokolády a sladkosti padne zhruba 140 korun.

Čtrnáctý únor se kvapem blíží a s ním i mnohými milovaný a jinými proklínaný svátek sv. Valentýna. A jak tomu tak bývá, na svatého Valentýna si většinou milenci, zamilované páry, manželé vyznávají lásku a dávají si různé dárečky, posílají si zamilované SMSky, MMSky a emaily, přáníčka a nebo klasické či online pohlednice.

Pokud chcete vědět, kolik peněz se ročně utratí na Valentýna, kolik lidí tento svátek slaví, za co nejčastěji utrácejí a mnohé další statistiky, navštivte stránku Statisticbrain.com.

Svatý Valentýn v číslech

Svatý Valentýn v číslech

Infografika mapující chování Američanů a historii svátku svatého Valentýna.

Jedna merická studie mapující chování Američanů na svátek svatého Valentýna. I když se jedná o jinou mentalitu a mají lidé v USA jiné zvyklosti, některé věci budou sedět dokonale.

Zdroje:

https://www.miridia.cz/2010/02/valentyn-na-posledni-chvili-pranicka.html

https://www.history.com/interactives/valentines-day-by-the-numbers

 

Foto: https://www.photoxpress.com/photos-rose-lip-love-2152335?referrer_id=Xj9qdHIQyb7etVXie4irtPQ9xtZobSzz

Komentáře

Nahoru