Super Mario Run překonává rekordy ještě před svým vydáním

Společnost Apple na své konferenci Keynote 2016 zmínila také mobilní hru Super Mario Run v hlavní roli s legendární postavičkou Šigeru Mijamoto. Tato mobilní hra, která pochází z dílny společnosti Nintendo, se stala obrovským hitem ještě před svým oficiálním vydáním.

Tim Cook uvedl, že celkem 20 milionů uživatelů zařízení s operačním systémem iOS požádalo o zaslání oznámení v okamžiku, kdy se Super Mario Run objeví v obchodě App Store ke stažení. Předpokládá se, že mobilní hra vyjde během prosince. A můžeme tajně doufat, že to bude ještě před vánočními svátky. Základní obsah mobilní hry bude bezplatný, nicméně další přídavky budou zpoplatněné.

Společnost Apple využila popularity mobilní hry a nabídla uživatelům možnost nechat si zaslat upozornění, jakmile se hra objeví ke stažení. A o tuto notifikaci požádalo neuvěřitelných 20 milionů zájemců, podle čehož analytici soudí, že mobilní hra se stane obrovským hitem.

Uživatelé zařízení s Androidem si budou muset na mobilní hru počkat, protože v Google Play se objeví později.

Zdroj: Attack of the Fanboy

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru