Super Mario Run je konečně v App Store

V obchodě App Store se konečně objevila legendární hra Super Mario Run, za kterou stojí společnost Nintendo. Příjemným překvapením je, že japonský vývojář přizpůsobil hru tak, aby se dala hrát jednou rukou.

Super Mario Run je arkádová plošinovka. Úkolem hráče je ovládat Maria, sbírat mince a dostat hlavního hrdinu k princezně Peach, kterou unesl Bowser, mutant mezi želvou a drakem. Hra je rozdělená na šest světů, přičemž každý svět se skládá z 24 levelů.

Super Mario Run má k dispozici tři herní módy, ale všechny vyžadují trvalé připojení k internetu. V režimu příběhu, který se jmenuje World Tour, budete muset projít všemi šesti světy, abyste zachránili princeznu. V módu Toad Rally budete soutěžit s ostatními hráči. A v posledním režimu Kingdom Builder budete sbírat mince a budovat vlastní království.

Sice je mobilní hra Super Mario Run zdarma, ale hráči, kteří chtějí mít neomezený přístup ke všem třem herním režimům, musí zaplatit 9,99 dolarů. a

Zdroj: Phone Arena

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru