Dnes vyšlo 15 článků

Sunárek má mobilní aplikaci pro děti i dospělé

Mohlo by se zdát, že brzy budou mít svou aplikaci i výrobci toaletních papírů. Možná se toho jednoho dne skutečně dočkáme, protože do světa mobilních technologií už začínají pronikat i firmy, které s technologiemi nemají absolutně nic společného. Patří mezi ně třeba Sunárek – česká značka vyrábějící dětskou výživu.

Sunárek, nabízející lahodné vyvážené svačinky pro děti, začátkem července spustil mobilní aplikaci, která je určena nejen dětem, ale i rodičům.

Mock

Pro děti

Pro děti jsou připravené tři hry. Ve hře Bubliny je úkolem prasknout na čas co nejvíce bublin, tím si nejmenší podle Sunárku procvičí motorické schopnosti a postřeh. Hra Zahrádka je naučná, děti se v ní seznámí se zvířátky a zvuky, které vydávají. Ale nejvíc určitě zaujmou Hry s kamerou. A budou o to zábavnější, o kolik více máte doma produktů Sunárek a Sunarka. Jakmile totiž namíříte hledáček kamery mobilního telefonu nebo tabletu na logo Sunárek, na obrazovce se objeví roztomilá hrající žirafka, kterou děti znají z obalů produktů.

zirafa_lzicka

Pro dospělé

Část určená dospělým je podstatně méně zábavná, slouží hlavně pro informaci. Jsou v ní přehledně seřazené všechny produkty značek Sunárek a Sunarka. Je u nich uvedeno, komu jsou určeny, z čeho se skládají a v jakých příchutích se dají sehnat.

Aplikaci stáhnete na App Store nebo v Google Play, podle Sunárku je určená už dětem od dvou let.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru