SugarSync 2.0 je hotov, přináší nádherný design a vylepšené funkce

SugarSync 2.0 je hotov, přináší nádherný design a vylepšené funkce

Cloudové úložiště SugarSync 2.0 je po roce konečně hotovo a již ve svém názvu nenese slovo „Beta“. Přináší zejména nádherný design, extra-jednoduché sdílení pomocí drag-and-drop a veřejné odkazy v Dropboxovém stylu. Byla také hluboce přepracována verze pro Android, která nyní kromě skvělého designu dovoluje také jednoduchou synchronizaci SD karty. Všichni kromě iOS uživatelů již mohou aktualizovat na „dvojkovou“ verzi, majitelé iOS zařízení si však budou muset ještě nějaký ten pátek počkat. I přesto ale mohou používat SugarSync dál, obě verze jsou totiž schopné bezproblémově koexistovat.

Pojďme se na nějaké klíčové novinky podívat zblízka:

 • Snadnější navigace - Desktopová verze je nyní rozdělena na 4 karty – Cloud, Sharing (Sdílení), Activity (Aktivita) a Search (Hledat).

  Rozdělení na karty v novém SugarSync 2.0

  Rozdělení na karty

 • Lepší správa složek - Přidávání a editace složek je snadnější, ale hlavně je přidána funkce drag-and-drop pro nejrůznější akce.

  Funkce drag-and-drop v SugarSyncu 2.0

  Funkce drag-and-drop

 • SugarSync Drive - Nyní si můžete připojit virtuální disk ke svému počítači pro rychlý přístup k vašim datům. S tímto virtuálním diskem si již nemusíte pamatovat, která data se synchronizují s vaším počítačem. Tento disk totiž umožňuje přístup ke všem datům v cloudu. Můžete tedy tento virtuální disk procházet jako klasický disk. Když ale budete chtít otevřít nějaký soubor nenacházející se ve vašem počítači, SugarSync jej rychle stáhne z cloudu.

  Funkce SugarSync Drive v novém SugarSync 2.0

  SugarSync Drive

 • Flexibilní sdílení - Uživatelé nyní mají více možností v případě, že chtějí sdílet soubory s ostatními. Mezi nejdůležitější změny patří možnost sdílet složky pomocí veřejného odkazu.

  Sdílení souborů a složek v SugarSync 2.0

  Sdílení pomocí veřejného odkazu

 • Vyhledávání v cloudu - SugarSync nyní nabízí rychlé vyhledávání souborů a složek v cloudu. Můžete výsledky vyhledávání také seskupit podle typu: na dokumenty, videa, fotografie a podobně.

  Funkce vyhledávání v druhé verzi SugarSyncu

  Vyhledávání v cloudu

 • Kompletně nový design - Nejviditelnější změna v SugarSyncu 2.0, na které také autoři tvrdě dřeli. Proměna designu se týká i mobilních verzí a ovládat SugarSync tak zvládne úplně každý díky skvělé přehlednosti.

  Kompletně předělaný design v cloudovém úložišti SugarSync 2.0

  Nový design SugarSyncu

 • Vylepšení galerie fotografií - Nová galerie umožňuje zobrazit obrázky na celou obrazovku. Při zapnutí Gallery View uvidíte své fotografie jako velké náhledy. Je také přidána funkce slideshow – jakési obrázkové prezentace.

  Zobrazování fotografií v cloudu SugarSync 2.0

  Galerie fotografií

 • Modernizace mobilních aplikací - Androidí aplikace byla kompletně přepracována a nyní umožňuje synchronizaci SD karty do cloudu. Na iOS aplikaci se ještě pracuje, ale autoři slibují její vydání v příštích týdnech. Stejně jako aplikace pro Android bude redesignovaná a přinese hromádku nových funkcí.

  Nová aplikace SugarSyncu pro Android

  Vzhled mobilní aplikace

Shrnutí těchto funkcí můžete najít také v tomto videu:

 

Zdroj a obrázky: sugarsync.com, náhledový obrázek – sugarsync.com

Aktivní mladý student se zálibou v informačních technologiích, operačních systémech, mobilních zařízeních, programování a psaní. Velký fanoušek mobilního operačního systému Android a šťastný majitel několika Androidích zařízení.

Komentáře

 • Tohle vypadá zajímavě, možná stáhnu a vyzkouším.

  •  Já už to dnes zkusil. Heč :-)

   • Nodon

    Koukám že verze zdarma je jen na 30 dní… tak to asi nic

   • David Petr

     Ale vůbec ne. U tadytoho typu produktů je vždycky nějaký skrytý 100% free tarif. Jen je třeba hledat.
    Dalo mi to práci, ale tady je ten 100% free tarif, i když jen s 5GB prostoru:
    https://www.sugarsync.com/free/
    Škoda, v betaverzi tam bylo asi 10GB…

 • Tom

  Vyzkoušejte registraci přímo přes tento link, dostanete ještě bonus navíc:
  https://www.sugarsync.com/
  Pokud projdete vstupními „testy“ celkem rychle přibývají další bonusy až na současně maximálních 32Gb ve free verzi a neomezeně v placené verzi. Takže není problém mít nějakou dobu placený základní 30Gb tarif a nasbírat stovky GB bonusů! ….. zatím, ještě to nezatrhli.

Nahoru