Dnes vyšlo 15 článků

Studujte to, co u podnikání využijete

Není žádným tajemstvím, že pro úspěšné podnikání je důležité se vyznat v džungli zákonů. A vzhledem k jejich neustálým proměnám se nejedná o vůbec snadnou záležitost. Prohloubit si znalost v právní oblasti, kterou ve firmě potřebujte, lze prostřednictvím studia LLM. 

Zákony jsou během na dlouhou trať, při němž je neustále nutné sledovat probíhající změny. Základní znalosti a chápání principů, ale mnohdy nestačí. Prohloubení praktických znalostí v oblasti práva, například obchodního, poskytuje studium LLM.

Executive LLM je mezinárodní model studia, který je určený lidem s předchozím právním vzděláním (advokátům, koncipientům, notářům), ale také vrcholovým manažerům, ředitelům a dalším lidem, kteří se ve svém zaměstnání setkávají s obchodním a podnikovým právem. Můžete to být i vy! Pokud se vaše firma účastní hospodářských soutěží, často obchoduje se zahraničím a zaměstnává hodně lidí, právní znalosti v těchto oblastech vám určitě přijdou vhod.

Nemáte čas studovat?

Možná vás to překvapí, ale LLM zvládne vystudovat i velmi časově vytížený člověk. Studium trvá jen 1 rok a je možné si ho díky interaktivní formě výuky přizpůsobit vlastnímu časovému rozvrhu. Nebo aspoň tak to chodí na Cambridge Business School.

V rámci studia musíte absolvovat deset studijních modulů rozdělených do dvou semestrů. V každém semestru jsou pouze dvě osobní setkání s lektory, zbytek se studenti učí doma. K dispozici jim je e-learningový systém a bohatá nabídka online učebních materiálů. Nikdo nehlídá, zda se učíte dvě hodiny denně nebo deset minut, jestli se studiu věnujete v sedm ráno nebo v jedenáct večer. Díky tomu je Executive LLM vhodné opravdu pro všechny.

A jak se přihlásit?

Potřebujete doklad o dosaženém vzdělání (bakalářský stupeň vysoké školy nebo titul BBA) či prokazatelně doloženou dostatečnou praxi. Přijímací zkoušky se nedělají, takže vám a vaší touze studovat už nic nestojí v cestě. Myslete na to, že kdo víc ví, má v životě víc výhod.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru