Student se zeptal svého iPhonu, kam schovat tělo, skončí ve vězení

Virtuální asistentka Siri dostupná pro systém iOS vám poradí skutečně s mnoha věcmi. Není tedy divu, že se ji lidé ptají na všechno. Ale na Floridě se jeden student rozhodl se ji zeptat, kam ukrýt mrtvé tělo. A nedopadlo to vůbec dobře.

Pedro Bravo, 20letý student univerzity na Floridě nyní stojí před soudem, protože je obviněn z dva roky staré vraždy svého kamaráda. Prý ho zabil kvůli dívce. Ale poté nevěděl, kam ukrýt tělo…

A tak se zeptal Siri. Ta mu „ochotně“ poradila hned čtyři místa: bažiny, vodní nádrže, slévárny kovů či skládky. To vlastně můžete vidět i na tomto obrázku, který byl nalezen na Pedrovém smartphonu.

siri_cacheNení jasné, jestli tento obrázek našel někde na internetu, nebo sám se Siri zeptal a to si poté uložil. Ale ať už to bylo jakkoliv, tak z jeho smartphonu získala i další důkazy.

Prvním důkazem jsou GPS záznamy, které ukazují, že v noci se pohyboval v lese, kde bylo posléze nalezeno tělo jeho kamaráda. A aby toho nebylo málo, tak ještě bylo zjištěno, že v době úmrtí jeho kamaráda 9x použil aplikaci Svítilna.

Dneska už Siri na takovýto dotaz odpoví neurčitě. Kdysi to prý věděla…

Siri už vraždám nenapomáhá

Siri už vraždám nenapomáhá

Zdroj: mtv.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru