Dnes vyšlo 15 článků

Student Radek Pospíšil si sám postavil tiny housek za 450 tisíc

Student Radek Pospíšil si sám postavil tiny housek za 450 tisíc

Vlastní bydlení je stále větším a větším problémem. Odhodlaný nadšenec Radek Pospíšil se o bydlení začal zajímat u při svém studiu, kdy si začal na své náklady a pomocí vlastních sil stavět pojízdný tiny house. Záznamy ze svého kutilství archivuje na Instagramu.

Na začátku léta 2019 si začal mladý, tehdy 16 ti letý student, Radek Pospíšil stavět svůj vlastní mini domek na kolech. Nyní po třech letech je stavba dokončena a Radek se těším ohromnému zájmu na svých sociálních sítích. Pravidelně přidává fotografie exteriéru, interiéru a prací na domku, na svůj instagramový profil s názvem _muj_domecek_.

Dřevostavba na kolečkách Radka vyšla na 450.000 Kč. Svatba trvala 3 roky a to především proto, že se ji Radek věnoval ve svém volném čase. „Cílem bylo do tak malého domku umístit základní věci pro celoroční žití. (Součástí je pračka, myčka, klasický záchod, podlahové topení, atd…)“, říká Radek.

„Stavba domečku mě bavila a naplňovala i když se mi občas nechtělo- Bavilo mě sledovat, jak pomalu roste něco, co jsem si vysnil. Bydlím v něm zatím týden a musím říct, že se mi tu žije krásně a užívám si to! Ještě mi chybí pár věcí, jako třeba dveře do koupelny, nebo pár poliček. Časem určitě budu nějaké věci upravovat podle toho, jak bude zapotřebí.“

Radek zatím neplánuje v domku bydlet navždy. Co přesně s domkem podnikne se uvidí až za 2 roky po jeho studiu. Nyní bude domek nabízet k pronájmu.

Zdroj, foto: instagram.com 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru