Strone Roam: Konec tučným účtům za roaming

Cestujete často po Evropě, nicméně zahraniční cesty vám znepříjemňují vysoké ceny roamingových balíčků? Nechcete si kupovat místní SIM kartu, neboť tím ztratíte původní číslo, na které vás kontaktují všichni blízcí? Společnost Strone Technology přichází s chytrým řešením a představuje služby Strone Roam. Řeší jednou provždy problém s drahým roamingem.

V současné době můžete toto revoluční zařízení podpořit na portálu Indiegogo.

Strone Roam nabízí spojení mezi světadíly

Strone Roam přenese do jakékoliv části světa signál z vaší domácí Wi-Fi a současně vám zůstane totožné číslo, na které vám budou moci volat blízcí, jako byste byli doma. Jak je to možné? Na jakém principu to funguje? Před odjezdem do zahraničí vložíte stávající SIM kartu z telefonu do nového zařízení. Doma necháte v provozu WiFi, se kterou zůstane Stone Roam propojený.

vbusinufvmzxnrmkioxc

Elegantní zařízení

Pakliže žádáte mobilní datové přenosy, stačí vložit do telefonu Data SIM kartu od Strone Technology a nainstalovat příslušnou aplikaci. Appka, která je dostupná pro mobilní platformy Android a iOS, funguje jako přenos hovorů.

Jakmile zařízení Strone Roam, které se nachází doma, obdrží telefon na funkční SIM kartu, prostřednictvím internetu jej přesměruje do aplikaci. Aniž byste museli mít připojení k internetu, hovor snadno přijmete. Stejně tak volání funguje, pokud chcete zavolat vašim blízkým. Společnost nabízí také kredit na mezinárodní hovory, přičemž cena je kolem tří centů za minutu (70 haléřů za minutu).

Co Strone Roam umí?

  • Prostřednictvím Strone Roam se připojíte k internetu přes WiFi i Data SIM kartu.
  • Přijmete a uskutečníte hovory a budete psát zprávy za tuzemský tarif.
  • Můžete telefonovat do cizích zemí za neuvěřitelně nízkou cenu.
  • Hlasová schránka je bezplatná.

Zdroj / Foto: Indiegogo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru