Street Fighter IV Ultra s novými postavami i módy

Přesto, že bojovky jsou na PC nedostatkovým zbožím, v poslední době se herní vývojáři snaží tento deficit zahladit a zřejmě tak uspokojit hráče, kteří nemají přístup ke konzolím – nebo jednoduše nechtějí mít. Pokud patříte ke starší generaci, možná si vzpomenete, že bojové hry měli na PC vždy své čestné místo. Vzpomeňme třeba na tolik oblíbený Mortal Kombat 4.

Pak ale následovala opravdu velká pauza, kdy se bojovky přesunuly zejména na konzole. Jak již bylo zmíněno, v poslední době se situace pozvolna mění. V roce 2009 nás Capcom potěšil skvělým Street Fighter IV, což byl tehdy velký comeback. Stejně tak i teď v aktuální době boduje na celé čáře nový Mortal Kombat: Komplete Edition, který vyšel nedávno na PC, a krom toho se opravdu povedl.

Sotva jsme tak zahřáli pěsti a už se na nás valí další kousek, který by měl vyjít začátkem roku 2014. Jedná se o Street Fighter IV Ultra, který vyjde jak na PC, tak i PS3 a samozřejmě Xbox 360. A na co se vlastně můžete těšit? Street Fighter IV Ultra přinese řádnou porci nového obsahu.

Tím budou jak noví bojovníci, nové módy, arény, herní režimy a mnoho dalšího. Celkem by mělo být na výběr ze 44 rváčů, kteří se utkají v rozličných prostředích. Některé budou spíše přírodního charakteru, některé vyloženě industrialistické či urbanistické. Díky zpětné vazbě hráčů z původního čtvrtého dílu dále vývojáři slibují vyvážení hratelnosti a balancu herních mechanismů. Street Fighter IV Ultra chce být zkrátka větší, lepší, rychlejší, zábavnější.

V rámci dnešního článku se můžete podívat na announcement trailer, který vám přiblíží nový obsah a ukáže, na co se můžete těšit.

 

Student, recenzent, filozof a skladatel. Tvrdí, že člověk by si měl každý den rozšiřovat své obzory a neustále uplatňovat kritické myšlení. Stál u zrodu projektu Svatantra a ve volném čase se věnuje také komponování hudby. Má rád přírodu, moudré lidi, metafyziku a je fascinován neznámem. V současné době přispívá na několik webů a píše především o přírodě a počítačových hrách.

Komentáře

Nahoru