Stream.cz je teď více internetovou televizí

Stream.cz je teď více internetovou televizí

Pokud jste včera zavítali na Stream, jistě jste si všimli, že se představil v úplně novém světle. A jak to tak s novými inovacemi bývá, bude zase chvíli trvat, než si na to uživatelé zvyknou. Změny totiž proběhly poměrně dost od základů.

Již před nějakou dobou jsme vás informovali o tom, že Seznam chystá v průběhu času celou řadu změn. Kromě Streamu se chystají i změny emailu, Lidé.cz a přijde i několik nových mobilních aplikací. Všechny tyto změny se ponesou v jednotném duchu, Seznam své služby sjednocuje jednotným vzhledem. A abychom nezapomněli ještě jeden bonus navíc: V současné době začaly prosakovat informace o tom, že nějaká novinka se chystá i v samotném vyhledávači.

Na principu televize

Ovšem teď už ke Streamu. Na něm se totiž nezměnil jen vzhled. To je vlastně druhořadé. Nejdůležitější je, že se celkově změnilo jeho pojetí a funkčnost. Více se teď blíží televizi, inspiroval se totiž internetovou hudbení televizí – Mixérem.

Stream se chce stát jaksi plnohodnotnou televizí. Nový vzhled se soustředí hlavně na přehrávání samotného videa. Navíc už nemusíte nic hledat, prostě se jen bavíte pořady, které pro vás připravili dramaturgové. Když skončí jeden pořad, následuje upoutávka na další, malá přestávka v podobě reklamního spotu, a pak začne následující pořad. Pokud se vám díl v upoutávce nelíbí, jednoduše si vyberete něco jiného.

Stream_novy1

Oblíbené pořady si pak samozřejmě můžete ukládat, přidávat komentáře či sdílet je. Jistě si vyberete něco, co se vám bude líbit.  Možná se vám to ani nebude zdát, ale k dispozici je celkem 91 různých pořadů. Počítejte však s tím, že některé jsou starší a neaktualizované.

Sbohem uživatelské tvorbě

Další změnou je, že můžete zapomenout na videa od uživatelů. Tedy ne tak doslova. Ale jsou rozhodně odsunuta do pozadí. Dostanete se k nim jen přes přesné odkazy.

A nakonec se počítá i s tím, že si Stream budete pouštět i na jiných zařízeních, než je stolní počítač. Desktopová verze je sice responzivní, ale k dispozici budou i mobilní aplikace. Pro iOS už je připravena a pro Android je v současné době ve vývoji.

mobilniStream

Zdroj: seznam.sblog.cz

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru